'מטיילים בבית': חוברת הפעלה מיוחדת חולקה לתושבים

יוסי לוז
כ"ט תמוז ה'תש"פ 21/07/20
בהתאם למצב, הבוקר חולקו בתיבות הדואר אלפי חוברות הפעלה מיוחדות לימי החופש, בו הילדים יכולו 'לטייל' בבית ולעבור מסע מרתק • ראש העיר: "במאמץ משותף ננצח את הקורונה. בימים אלו יוצאים מהבית רק לצרכים חיוניים. אם נשמור על ההנחיות, ננצח את הנגיף"

ביוזמת עיריית בית שמש וכחלק מקמפיין ההסברה לעידוד השמירה על הנחיות משרד הבריאות לתקופת הקורונה, הבוקר חולקו בריכוזים החרדיים בעיר חוברות קיץ מיוחדות למשפחות. בחוברת צבעונית ומרהיבת עין הילדים מטיילים בבית ועוברים במסע מרתק בין חדרי הבית כשכל חדר מייצג שכונה אחרת בעיר.

במעבר בין החדרים הילדים יחוו חוויות שונות כמו משחקים משפחתיים בסלון הבית, פעילויות בנושא כיבוד הורים, משחקי חשיבה בחדר המשחקים, מתכונים במטבח ואיך אפשר בלי להפריח בועות סבון במרפסת הבית שהפכה להיות חלק מרכזי מחוויות הילדות של ילדי הקורונה.

הילדים ישחקו בחיק המשפחה בעזרת כלים והנחיות שהחוברת תעניק להם  תוך חידוד ההקפדה בשמירת ההנחיות בצורה מהנה ופרודוקטיבית.

עיריית בית שמש שמה לעצמה כיעד להפוך את תקופה מאתגרת זו למקסימום חוויה עבור תושבי העיר, תוך התאמה מלאה לילדי הציבור החרדי בעיר. יודגש, כי בימים הקרובים ייערך מהלך דומה בציבור הכללי והדתי לאומי.

ראש העיר עליזה בלוך אמרה, כי "בימים אלו בפרט, מונחת עלינו בעירייה אחריות גדולה, לתת לכם התושבים את השירות הטוב ביותר באגפי העירייה השונים, לצד ניקיון ואיכות חיים, במגבלות הקיימות בתקופה מורכבת זו, לצד ניהול ימים מאתגרים אלו בעיר, הכרוכים במאמצים גדולים ובמשאבים רבים כדי שנמלא את הייעוד שלשמו נשלחנו על ידכם".

"במאמץ משותף ננצח את הקורונה", הוסיפה בלוך. "בימים אלו יוצאים מהבית רק לצרכים חיוניים, כשיוצאים, מקפידים לעטות מסיכה, לשמור על כללי הריחוק ולהימנע ככל האפשר מהתקהלויות ואירועים חברתיים. אם נשמור על ההנחיות, ננצח את הנגיף".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.