"תחסר לנו מאוד": החברים במד"א סופדים לליאור ז"ל

יוסי לוז
ד' אדר ה'תשפ"א 16/02/21
אחרי התאונה הקשה ופטירתו המצערת של הבחור הצעיר ליאור חי סחראי ז"ל בן ה-22, חבריו במד"א, בו עבד כפראמדיק, סופדים לו ונפרדים • "החיוך שלו כבש כל אחד ואי אפשר היה להתעלם מהנוכחות שלו, הוא היה פראמדיק מקצועי, בעל מוטיבציה רבה לעזור ולסייע לכל אחד"

יומיים אחרי פטירתו של הבחור הצעיר, ליאור חי סחראי ז"ל בן ה-22, לאחר שנפגע קשות בתאונה שאירע בשדרות החשמונאים שבמודיעין מכבים רעות בדרכו למשמרת במד"א ולאחר עשרה ימים בהם נאבקו הרופאים על חייו, בארגון מד"א סופדים לו ומבכים את פטירתו.

ליאור ז"ל החל להתנדב במגן דוד אדום בתחנת בית שמש בגיל 15 כמגיש עזרה ראשונה, את הכשרתו כפראמדיק למד בצבא, שם שירת כפראמדיק בניידות הטיפול הנמרץ הצבאיות בגזרת איו"ש כשבמקביל התקבל לעבודה במגן דוד אדום ומאז עבד כפראמדיק בתחנת מד"א בלוד.

פרמדיק מד"א וחברו הקרוב, גיא בובליל, שהיה הראשון להגיע לזירת התאונה הקשה וטיפל בליאור ז"ל סופד לו: "ליאור היה חבר אמיתי, החיוך שלו כבש כל אחד ואי אפשר היה להתעלם מהנוכחות שלו, הוא היה פראמדיק מקצועי, בעל מוטיבציה רבה לעזור ולסייע לכל אחד".

"כחלק מההכשרה שלו, עבדנו יחד משמרות רבות", הוסיף בובליל. "כשהגעתי לזירת התאונה הקשה והבנתי שהפצוע הוא חברי הקרוב ידעתי שאני צריך להתנתק מהרגש ולהילחם עליו כמו שהוא נלחם על כל החולים והפצועים שבהם טיפל. מותו הטראגי השאיר בי חלל גדול והוא חסר לי מאוד".

אחראי תחנת מד"א בלוד, רמי מאושר, ספד לו בהלוויה: "ליאור, בשיא פריחתך ודווקא בשעה שאתה מתחיל לקצור את הפירות הלכת מאתנו. כנער מד"א שגדל על ערכי הצלת חיים הלכת למסלול הפראמדיק הצבאי שכל כך רצית. סיימת את השירות הצבאי בהצלחה, נכנסת לעבוד במד"א ורק לאחרונה סיימת את ההכשרה להיות ראש צוות בניידת טיפול נמרץ".

"בעודך קוטף את הפירות של עמלך, פירות נאים ומתוקים כל כך אתה עוזב אותנו", הוסיף מאושר. "בכל מקום שהגעת החיוך היה חתום על פניך, חיוך מלא שמחת חיים שמעביר מסר אופטימי שהכל יהיה בסדר. פעלת במקצועיות עם חשיבה והבנה של כל דבר. תחסר לנו מאד, מתגעגעים אליך ונזכור אותך תמיד, נוח על משכבך בשלום".

מנהל מרחב איילון במד"א, אפי בר, ספד לו: "ליאור היה פראמדיק מקצועי שהצליח להתחבר ולהכיר את כולם, כולם אהבו אותו. החיוך והצחוק שלו כבר חסר לכולנו. יהי זכרו ברוך".

מנכ"ל מד"א, אלי בין ספד ואמר: "אנו כואבים את מותו הטראגי של חברנו. ליאור היה ידוע במסירותו הרבה ובנכונותו להתייצב בכל זמן ובכל מקום אליו נקרא וכך נזכור אותו תמיד. משפחת מד"א מחבקת את משפחת סחראי ומשתתפת בצערה. יהי זכרו ברוך".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.