'שיתוף פעולה הדוק': כץ ונציגי הליכוד נפגשו

יוסי לוז
כ"ב אב ה'תש"פ 12/08/20
נציגי סיעת הליכוד נפגשו אמש עם שר האוצר ישראל כץ ושטחו בפניו את האתגרים העומדים בפניהם בעיר • עם סיום הפגישה פרסם סגן ראש העיר משה שטרית, כי "קבענו על שיתוף פעולה הדוק לטובת העיר ותושביה"

על רקע משבר הקורונה המתמשך, אמש נפגשו נציגי סיעת הליכוד בעיר עם שר האוצר ישראל כץ ועדכנו אותו על האתגרים אתם הם מתמודדים בעיר, בכדי לעזור לתושבים ולעסקים הנמצאים בתקופת התמודדות מורכבת.

סגן ומ"מ ראש העיר משה שטרית שיתף לאחר הפגישה את דבר הפגישה וכתב, כי שר האוצר "סיפר לנו על האתגרים הגדולים העומדים בפניו בתקופת הקורונה ואנו עדכנו אותו על האתגרים העומדים בפנינו בבית שמש".

"עוד מהימים בהם הוביל כשר תחבורה את הרחבת כביש 38, לישראל כץ תמיד הייתה אוזן קשבת עבורנו ועבור בית שמש בכלל", הוסיף שטרית והזכיר את פעילותו של כץ בתפקידו הקודם בממשלה, כשבמהלכה אף הורחב כביש 10 (3855) וכאמור, כביש הגישה המרכזי לעיר - 38.

בפגישה עצמה, כאמור, מלבד שטרית השתתפו, יו"ר סיעת הליכוד המקומית שלום אדרי ויו"ר וועד עובדי העירייה ומועצת סניף הליכוד העירונית, ישראל פרץ.  שטרית כתב בשולי דבריו, כי "קבענו על שיתוף פעולה הדוק לטובת העיר ותושביה!".

בתוך כך, בשעה זו מבקרים במפעל ״גילרו״ ברחוב היצירה בעיר, ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר האוצר ישראל כץ. עם סיום הביקור נעלה כתבה מסכמת.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.