"שיפוץ מקיף": בכירי העירייה יצאו לסיור בבית העלמין

יוסי לוז
כ"ז טבת ה'תשפ"א 11/01/21
לקראת שיפוץ מקיף של בית העלמין העירוני, ראש העיר עליזה בלוך וממונה המועצה הדתית אלדד גדסי, יחד עם המשנה לרה"ע יצחק אלמליח, יצאו הבוקר לסיור במקום • במסגרת השיפוץ יבוצעו במקום הסדרות בטיחותיות, יתווספו חניות, יוכשרו עתודות קבורה נוספות ויבנה חדר קירור חדש ואולם ההספדים יצויד במזגנים חדשים

לקראת יציאה למהלך נרחב של שיפוץ מתחם בית העלמין העירוני, דרך החיים, התקיים הבוקר סיור מקדים במקום על מנת לעמוד ולבחון מקרוב את צרכי המקום הדורשים שיפור, כמו הוספת חלקות קבורה, מיזוג באולם ההספדים, הסדרות בטיחותיות במתחם וכן הוספת מקומות חנייה נוספים.

משתתפי הסיור, ראש העיר עליזה בלוך וממונה המועצה הדתית אלדד גדסי וכן המשנה לראש העיר יצחק אלמליח עמדו מקורב על התיקונים והשיפורים הנדרשים, כאשר אלו סיכמו לעשות את כל המאמצים על מנת לסיים את תהליך השיפוץ כמה שיותר מהר.

ממונה המועצה הדתית אלדד גדסי אמר לאחר מכן: "אני מודה לראש העיר על הסיור היום. אנחנו יוצאים למהלך נרחב של שיפור מתחם בית העלמין בכל האפיקים האפשריים. מטרת השיפוץ הוא לשיפור תחושת התושב גם ברגע קשה. אין לי ספק שנמשיך את שיתוף הפעולה עם העירייה לטובת תושבי העיר".

המשנה לרה"ע יצחק אלמליח הודה לראש העיר על הסיור במקום ואמר, כי  "יחד בעבודה משותפת נשפר את השרות הניתן לתושב גם ברגע קשה בו מלווים קרוב למנוחת עולמים. השיפור יורגש בכל חלק בתהליך. נעשה הכול לסיים את תהליך השיפוץ מוקדם ככל שניתן".

ראש העיר עליזה בלוך סיכמה את הסיור ואמרה, כי "השיתוף והשירות שעיריית בית שמש מבקשת להעניק , ובמקרה זה יחד עם המועצה הדתית, הוא עוטף. גם ברגעים קשים ואולי בעיקר ברגעים אלו. אנחנו יוצאים למהלך שיפוץ מורכב משיפור החנייה , דרך כמובן הוספת חלקות קבורה וכלה במיזוג המתחם."

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.