"מדביקים פערים": הקמת המבנה העירוני בג'2 לקראת סיום

יוסי לוז
י"ב סיון ה'תשפ"א 23/05/21
כתשעה חודשים לאחר שהחלה הקמתו של המבנה העירוני הראשון בשכונת רמה ג'2, כעת הוא נכנס לשלב האחרון של העבודות ובנייתו תסתיים בחודשים הקרובים • המבנה יאכלס בתוכו בית כנסת לציבור הכלל חסידי, מעונות יום וספרייה ענקית שתשמש את תושבי השכונה • תיעוד

לאחר ציפייה ארוכה מגרש 530 ברמת בית שמש ג'2, עליו מוקם המבנה הציבורי הראשון בשכונה, נכנס להילוך גבוה לקראת השלב האחרון בעבודות שצפויות להסתיים בחודשים הקרובים – והוא צפוי לאכלס בתוכו שתי קומות מעון ובו שש כתות, בית כנסת מפואר ורחב ידיים וספרייה ענקית שתשמש את תושבי השכונה.

לאחר תהליך של תכנון ומכרז לקבלני ביצוע, הקמת המבנה יצאה לדרך בערב ראש השנה האחרון ובימים האחרונים הסתיימה יציקת הקומה הרביעית במבנה וכעת מבצעים במקום את ריצוף המבנה. בימים אלו מתקיימים במקום גם עבודות מתקדמות של חשמל, אינסטלציה ומיזוג, ובימים הקרובים יחלו בחיפוי אבן.

המבנה תוכנן ברמה גבוהה, עם טכניקות הבנייה המתקדמות ביותר על ידי האדריכל דב גלי, מומחה לתכנון מבנים רב קומתיים.

מ"מ יו"ר וממונה החברה הכלכלית, אברהם פרנקל, שסייר הבוקר במבנה, אמר, כי "תושבי השכונה ייהנו ממבנה מפואר ורחב ידיים שמציב סטנדרט גבוה למבני הציבור הבאים שיוקמו בשכונה ובשאר השכונות החדשות".

"אנחנו עושים מאמצים לסיים את העבודות בקרוב. החברה הכלכלית ועיריית בית שמש מובילים מספר פרויקטים שיפארו את השכונה וידביקו את הפערים. לפנינו עוד עבודה רבה, אך המבנה הזה הוא תחילתה של דרך חיובית מאוד, אחרי עבודה קשה ומאומצת של כל השותפים".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.