"יתכן וניצלו חייה": כתב אישום חמור נגד תושב העיר

יוסי לוז
כ"ג ניסן ה'תשפ"א 05/04/21
חקירת המשטרה בעקבות אירוע אלימות קשה בין בני זוג הובילה לכדי הגשת כתב אישום חמור כנגד תושב העיר על ידי חטיבת התביעות • מחקירת המקרה עולה כי האישה עברה התעללות חמורה שגבלה בסכנת חיים, כמו גם איומים ואזהרות על כך שלא תעז להתלונן למשטרה
אילוסטרציה | צילום: דוברות המשטרה
אילוסטרציה | צילום: דוברות המשטרה

בימים האחרונים הגישה יחידת התביעות של משטרת ישראל כתב אישום חמור כנגד תושב העיר, החשוד בתקיפתה ופציעתה של רעייתו במספר מקרים שונים, כשלצד כתב האישום הגישה התביעה בקשה להמשך מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים נגדו.

מחקירת המשטרה עולה, כי הנאשם (34) תקף ופצע את רעייתו בשלושה מקרים שהתרחשו במהלך השנה החולפת, כשבין היתר אף איים על חייה ואף הזהירה לבל תעז לדווח על כך למשטרה, כאשר המקרה האחרון ארע בשלהי חודש מרץ השנה והודות לתושייתה ייתכן וניצלו חייה.

מדוברות המשטרה (ירושלים) נמסר, כי "מחקירת המקרה וכפי שעולה בכתב האישום, בתאריך 26.3.21 בשעות הערב גרם הנאשם נזק במכוון למכשיר הטלפון הנייד של רעייתו ולאחר ששאלה לפשר מעשיו, נעל הנאשם את דלת הבית ושם את המפתח בכיסו".

"בהמשך לכך, נטל הנאשם מהמטבח סכין וניגש לעברה בעת ששהתה בסלון הדירה והחל לחנוק אותה וכן לדקור אותה באמצעות הסכין בצווארה תוך שאומר כי 'יהרוג אותה וכי היא מתה היום וגם הוא מת'. בתוך כך ביקשה מהנאשם לחדול ממעשיו תוך שמתחננת על חייה ובאותה העת ניסה אף בנם בן ה-8 להניא את האב ממעשיו אך בתגובה הטיח הנאשם את בנו על רצפת הבית", הוסיפו בדוברות המשטרה.

על פי כתב האישום, בהמשך ניגשו הנאשם ורעייתו אל חדר הילדים שם דחף אותה הנאשם על הכיסא במקום, ובתושייה רבה נטלה האישה את מפתח הבית מרשותו של הבן הצעיר ונמלטה כשהיא יחפה עד הגעת השוטרים למקום שעצרו את הנאשם והוא הועבר לחקירה. מעצרו הוארך מעת לעת בבית המשפט עד הוגש, כאמור, כתב אישום נגדו.

במהלך חקירת המקרה עלה כי שמונה חודשים קודם למעשה זה, תקף הנאשם גם כן את רעייתו. אז נטל הנאשם מספריים והצמידם לעיניה תוך שגרם לה חבלות באזור העיניים. באותו מקרה אמר לה הנאשם כי 'יהרוג אותה ואוי ואבוי לה ולילדיה אם תספר אודות הדבר למשטרה' ורק לאחר תחנונים רבים ניאות הנאשם לחדול ממעשיו. בנוסף עלה כי חודשים ספורים לפני כן תקף גם כן הנאשם את רעייתו באמצעות חגורה בה החל להכות את גופה ואיים לפגוע בה באמצעות מספריים.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.