תושבים מתלוננים: "דירות נפרצות והמשטרה לא פועלת בנושא"

יוסי לוז
ט"ז אדר ה'תשפ"א 28/02/21
מספר דירות בשכונת המשקפיים נפרצו במהלך השנה האחרונה והתושבים מתלוננים על אוזלת ידה של המשטרה באכיפת הנושא • תושב השכונה ל'מהדריניוז': "מפחיד לעזוב את הדירה לשבת, לא אחד ולא שניים מתושבי השכונה נוסעים לשבת ובמוצאי שבת מגלים כי ביתם נפרץ"
אילוסטרציה | צילום: דוברות המשטרה
אילוסטרציה | צילום: דוברות המשטרה

מספר דירות נפרצו במהלך השבת האחרונה בשכונת המשקפיים והתושבים מתלוננים על אוזלת יד המשטרה בנושא, כשלדבריהם אין נוכחות משטרתית להרתעה כלל וכלל.

"רק בשבת האחרונה, שבת פורים, נפרצו מספר דירות, ביניהם אף כאלו שדיירי הבית שהו בתוכו בזמן הפריצה", אומר אחד מתושבי השכונה ל'מהדריניוז'. "מפחיד לעזוב את הדירה לשבת, לא אחד ולא שניים מתושבי השכונה נוסעים לשבת ובמוצאי שבת מגלים כי ביתם נפרץ".

נוסף על כך, מסתבר כי התופעה היינה קיימת רק בשכונה זו. בחודשים האחרונים דיווחנו על פריצות לבתים בשכונת רמה ג' וד', על ידי בני מיעוטים העובדים באתרי בנייה במקום, אשר חלקם אף נשארים ללון בתוך הבניינים שבאמצע בנייה.

נוסף על כך, תושבים ברחובות הנמצאים בשכונת רמה ב' ושכונות נוספות הנמצאים בסמיכות לשטחים מיוערים ופתוחים סובלים אף הם מהתופעה, כאשר לאותם חוליית פורצים יש מרחב פעולה נוח, בלי מפריע.

בשכונת רמה ג' דברו על האפשרות של הקמת ארגון תושבים אשר יפטרל בלילות, על מנת להרתיע את אותם גנבים – וכעת נבחנת האפשרות של הקמת ארגון זה אף בשכונות נוספות – זאת בנוסף לעבודת המשטרה האמורה להיעשות.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.