רשת מרכזי "ביג": "נמאס לנו"

יוסי לוז
י"ד חשון ה'תשפ"א 01/11/20
רשת מרכזי "ביג" במכתב לשוכרים: "לקחת אחריות פעם אחרי פעם ולמצוא את עצמנו לבד. נמאס לנו מהתחושה שאנו הופכים מהוגנים לפראיירים. נגמר לנו הרצון והסבלנות לתמוך בכולם במקום בממשלה". האם מרכזי ביג בבית יפתחו מחר? אנחנו נעקוב...

הבוקר (ראשון) פורסם בערוץ 13 כי בכוונתה של רשת מרכזי "ביג" לפתוח מחר את המרכזים המסחריים בחנויות הנמצאות באויר הפתוח, בניגוד להחלטת קבינט הקורונה שלא להקדים את פתיחת המסחר ולהמתין עם הצעד עוד מספר ימים. 

 במכתב אותו הפיצה הרשת, נכתב עוד כי "הממשלה משחקת בנו, בכם. מבקשים עוד כמה ימים ועוד כמה ימים בגלל היסטריה וניתוק של משרד הבריאות וחוסר יכולת או רצון של מר נתניהו לקבל החלטה".

עוד מוסיפים מנהלי הרשת במכתבם לשוכרים: "טוענים טענות מטופשות שחנויות ברחוב שונות מהחנויות במרכזי קניות גדולים, זאת למרות שבמרכזים הללו ניתן ואף הוכח שההקפדה והשליטה טובות עשרות מונים מאשר בחנויות הרחוב. שטח החנויות גדול יותר ולכן קיימת האפשרות לשמירה על כללי הריחוק החברתי".

האם הרשת תפעל בניגוד להנחיות משרד הבריאות גם במרכזים בבית שמש? לפי המכתב התקיף שהופץ לשוכרים, האחריות והחלטה לפתיחת החנויות תיהיה בידי העסקים עצמם.

רשת "ביג" נתקלה כבר בבעיות מול המגזר החרדי, אנו נעקוב מקרוב על הנעשה... 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.