רמה ד': הוזעקו בשל דליפה וגילו הפרת הנחיות

יוסי לוז
א' שבט ה'תשפ"א 14/01/21
כוחות משטרה הוזעקו לשכונת רמה ד' בעיר, בעקבות דיווח על ריח גז חריף בבניין מגורים ואיתרו גן פעיל באחת הדירות • בעקבות ההתנגדות לפתיחת הדירה, כוחות משטרה וכב"ה פרצו את הדלת ובמקום התפתחה הפרת סדר בהשתתפות עשרות וכוחות נוספים הוזעקו למקום, בעקבותיהם עוכבו שני מפגינים
אילוסטרציה | צילום: דוברות כבאות והצלה
אילוסטרציה | צילום: דוברות כבאות והצלה

בשעות הבוקר הוזעקו כוחות משטרה לרחוב רבינא שברמה ד' בעקבות דיווח על אירוע חריג באחת מדירות המגורים. שוטרים שהגיעו למקום נתקלו בהתנגדות לפתיחת המקום ועלה חשד כי מתנהל במקום גן ילדים פעיל ובעקבות כך נפרצה הדלת, כשבמקביל נעצרו שניים בעקבות הפרת סדר שהתפתחה במקום.

מדוברות המשטרה (ירושלים) נמסר, כי "כוחות משטרה שהוזעקו אל דירה בעיר בית שמש בעקבות ריח גז חריף, נתקלו בהתנגדות לפתיחת המקום ועלה החשד כי מתנהל במקום גן ילדים פעיל ונשקפת סכנת חיים של ממש לנוכחים".

"לאחר שניתנה התרעה לפני פריצה למקום בשל החשש מאירוע דליפת הגז והסיכון הרב שבכך, נפתחה הדלת",, הוסיפו במשטרה. "במקביל לכך החלה הפרת סדר בסמוך ובהשתתפות עשרות מפגינים וכוחות משטרה נוספים הוזעקו למקום. עד כה עוכבו / נעצרו 2 מפגינים בגין הפרת הסדר ובשלב זה האירוע בשליטה".

מבירור מול כבאות והצלה עולה, כי הם הוזעקו למקום לבקשת המשטרה "בעקבות חשש לחיי אזרחים" ובכדי לפרוץ את דלת הדירה, תוך שהם מבהירים כי "בשום שלב לא דווח לנו על אירוע גז". יחד עם זאת, בדוברות המשטרה מוסרים, כי במקום אותר גן ילדים שפעל בניגוד להנחיות הסגר.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.