רחוב ירמיהו: בן חצי שנה ננעל ברכב וחולץ בשלום

יוסי לוז
כ"ה ניסן ה'תשפ"א 07/04/21
מתנדבי ארגון ידידים חילצו אמש פעוט כבן חצי שנה שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו ברחוב ירמיהו בעיר, במהירות ובשלום • כונן הסניף: "כשקיבלתי את הקריאה, הייתי באמצע תפילת שחרית. מיהרתי למקום ובעזרת הציוד המקצועי, חילצתי עם הכוננים הנוספים את הפעוט"
צילום: דוברות 'ידידים'
צילום: דוברות 'ידידים'

בשעות הבוקר אמש התקבלה קריאה במוקד ארגון 'ידידים' על תינוק כבן חצי שנה שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו, ברחוב ירמיהו שבשכונת רמה ג' בעיר. כונני הארגון שהגיעו במהירות למקום חילצו את התינוק בזריזות ובשלום, באמצעות הציוד הייעודי שברשותם, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

מדוברות ידידים (י-ם) נמסר, כי "הבוקר (שלישי) בשעה 9:22 התקבלה קריאה במוקד ידידים, אודות פעוט כבן חצי שנה שננעל ברכב בשגגה לעיני אמו ברחוב ירמיהו בשכונת רמה ג' 1 בבית שמש. כונני סניף בית שמש, נתן רובינשטיין, יענקי קלפהולץ ויצחק קליין, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את הפעוט בשלום ובזריזות, מבלי לגרום כל נזק לרכב".

כונן הסניף, נתן רובינשטיין, סיפר: "כשקיבלתי את הקריאה, הייתי באמצע תפילת שחרית. מיהרתי למקום ובעזרת הציוד המקצועי, חילצתי עם הכוננים הנוספים את הפעוט. ככונן רפואת חירום בדקתי אותו וראיתי ששלומו טוב. האם אמרה לי שהיא נדהמה מהמהירות שהגענו למקום".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.