קורע לב: "תלכו להתחסן ואל תסכנו אחרים" • צפו

יוסי לוז
י"א אדר ה'תשפ"א 23/02/21
בתו של המנוח הרב יעקב אוראל אטיאס ז”ל, שנפטר במהלך השבת האחרונה לאחר שנדבק בנגיף הקורונה – קראה לציבור ללכת ולהתחסן, בכדי לא לסכן אחרים • "שנה שלמה חיכינו לחיסון הזה. אני כבר איבדתי מישהו שאוהב, אז אני לא רוצה שנוספים יאבדו מישהו שמאוד אוהב"
חיסונים | אילוסטרציה
חיסונים | אילוסטרציה

סרטון קורע לב פורסם אמש עם מסר מיוחד מיעל אטיאס בת ה-10, אשר התייתמה בשבת האחרונה מאביה ז"ל לאחר שנדבק בנגיף הקורונה לפני מספר שבועות. "לכו להתחסן ואל תסכנו אחרים",

במהלך השבת האחרונה נפטר, ללא מחלות רקע, האברך הרב יעקב אוראל אטיאס ז”ל, תושב העיר, לאחר שלושה שבועות שנדבק בנגיף ובמהלכם היה מורדם ומונשם, כאשר הרופאים נלחמו על חייו ורבים התפללו לרפואתו והחלמתו.

בסרטון שהופץ אמש, קראה בתו יעל, בת 10, ללכת ולהתחסן. "אם אתם באמת אוהבים את החשובים לכם ודואגים להם, תלכו להתחסן ואל תסכנו אחרים", אמרה בדמעות והוסיפה, כי "רק זה יעזור לנו לנצח את הקורונה המטופשת הזאת"

 בראיון ל'קול חי' אמש אמרה יעל: "יש לנו הזדמנות לקבוע תור וללכת להתחסן. זה הדבר הכי נכון. שנה שלמה חיכינו לחיסון הזה וסוף סוף קבלנו אותו. אני כבר איבדתי מישהו שאוהב, אז אני לא רוצה שנוספים יאבדו מישהו שמאוד אוהב".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.