צעצועים כשרים לילדים – עד הבית!

כ"ג ניסן ה'תשפ"א 05/04/21
כשחנויות הצעצועים נסגרו בגלל הסגר, הציבור הכיר את הדרך הטובה, המהירה והזולה ביותר להזמין משחקים כשרים המותאמים לציבור הדתי והחרדי במחירים מיוחדים ועם משלוח עד הבית!

צעצועים עד הבית

בתוך המציאות ההזויה שהפכה לשגרת חיינו בשנה האחרונה, המשפחות ברוכות הילדים חיפשו פתרונות מתחת לשולחן בכדי להעסיק את צעירי הצאן. הסגרים החוזרים ונשנים הותירו את הילדים מחות למסגרות בתי הספר וללא תעסוקה מתאימה - מלאי המשחקים שבבית נגמר מזמן והחנויות סגורות לפי ההנחיות. אז מה עושים בכדי לחדש את המלאי? מזמינים ברשת. בינתיים הקורונה הולכת ודועכת, החנויות נפתחו, אך היתרונות שברכישה און ליין עדיין איתנו. הרשו לנו להכיר לכם את האתר המיוחד 'ענק המשחק' המיועד לקניית משחקים ברשת, ומותאם במיוחד למגזר הדתי והחרדי. מגוון אדיר של צעצועים מכל הסוגים והמינים, המקוטלגים לפי גילאים, סגנונות ומחירים.

ענק המשחק במחיר קטן

יעקב, תושב בית שמש, מספר ל'מהדריניוז' על החוויה המושלמת שעבר עם 'ענק המשחק'. "יש לי 5 ילדים בלי עין הרע שהיו סגורים בבית חודשים ארוכים", מספר יעקב "בהתחלה ניסינו למצוא פתרונות מגוונים במסגרת הצעצועים שהיו לנו בבית, וב"ה יש לילדים שלי לא מעט משחקים, אבל מהר מאד הבנו שזה לא מספיק. לילדים נמאס לשחק שוב ושוב באותם המשחקים והיינו חייבים לגוון. הלכנו לכמה חנויות וכולן היו סגורות בעקבות המצב. הילדים היו מאוכזבים נורא לאחר שציפו לחידוש המלאי בבית. ואז מצאתי את האתר של 'ענק המשחק' שכמובן מותאם לציבור החרדי והדתי. נדהמנו מהשפע האדיר של הצעצועים, מהמגוון הרחב והאיכות המעולה של הפריטים באתר. הזמנו לילדים משחקים חדשים המותאמים לכל ילד וגילו, המשלוח הגיע במהירות, ביעילות וארוז בצורה אחראית בטוחה. כיום הבית שלנו הפך למוקד עליה לרגל לילדי השכנים שמעוניינים לשחק עם ילדיי בקליקס, פליימוביל, במגנטים ובפאזלים המיוחדים שהזמנו".

משחקים מותאמים לציבור החרדי

ויעקב לא לבד, העובדה שאתר 'ענק המשחק' מותאם לציבור הדתי-החרדי, מאפשרת גישה דרך אינטרנט מסונן בסינון קפדני ומאות בתי אב מהמגזר החרדי מצאו את הפתרון הקל והנוח של הזמנת משחקים  דרך 'ענק המשחק'. אין סיבה יותר לשוטט בחנויות שעות על גבי שעות, כל המידע נמצא מול העיניים בצורה זמינה ונוחה, ניתן לעשות השוואת מחירים ולראות שב'ענק המשחק' תקבלו את המחירים הזולים ביותר בשוק. וחשוב להדגיש, לא רק משחקים לילדים קטנים, אלא גם כאלה המותאמים לבני נוער בגילאים הבוגרים יותר. משחקי חשיבה, משחקים דידקטיים ועוד. הרי אין כמו לשחק 'קטאן' עם כל המשפחה מגדול ועד קטן.

אז אם גם אתם משפחות מהציבור הדתי-החרדי שמעוניינות לרכוש לילדיהן משחקים המותאמים לאורח חייהן, תמצאו ב'ענק המשחק' היצע רחב של צעצועים איכותיים במחירים שווים לכל נפש. מדובר בהזדמנות מיוחדת לרגל המצב עם מחירים חסרי תקדים בהנחות משמעותיות. ההזדמנות הינה כפולה כיון שהמחירים ב'ענק המשחק' זולים עוד יותר מחנויות המשחקים בשכונות. מהרו עכשיו להזמין ותקבלו את הצעצועים עד לפתח הבית, באמצעות שירות משלוחים מהיר ויעיל הפועל בכל הריכוזים הדתיים והחרדים

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.