פנייה לנתניהו: "להביא את חברת פייזר לבית שמש"

יוסי לוז
י"ג אדר ה'תשפ"א 25/02/21
חברי סיעת הליכוד המקומית פנו לראש הממשלה בנימין נתניהו בקריאה להקמת מרכז מחקר ומפעל הייצור של חברת פייזר בעיר • "הקמת המפעל תסייע לעיר לצאת מהמשבר הכלכלי בו היא נמצאת, תזניק את הכלכלה, תייצר מקומות עבודה ותמצב את בית שמש במקום בו היא אמורה להיות"
סיעת הליכוד בבית שמש | תמונת ארכיון
סיעת הליכוד בבית שמש | תמונת ארכיון

בעקבות הדיבורים על האפשרות שחברת פייזר ו'מודרנה' יקימו מרכזי מחקר ומפעל חיסונים בישראל, סיעת הליכוד העירונית פנתה לראש הממשלה בנימין נתניהו בבקשה כי יפתח את המרכז למחקר ויצור של חברת 'פייזר' בבית שמש.

סגן ומ״מ רה״ע משה שטרית מסר, כי "לאור ריבוי הקולות בדבר האפשרות להקמת מרכז למחקר ויצור של חברת פייזר בישראל, פנינו הבוקר לראש הממשלה וביקשנו ממנו, בהמשך לשיחות הרבות שלנו אתו על מצבה הכלכלי של העיר, לסייע בהקמת מרכז שכזה בעירנו".

"אנו מבינים שהדרך העיקרית לקידום התעשייה והתעסוקה בעיר עוברת במשיכת גופים גדולים לבית שמש", הוסיף שטרית. "כממונה רישוי עסקים אני מבטיח שנמשיך לפעול מול ראש הממשלה ושרי הליכוד על מנת לחזק את העסקים והמעסיקים בבית שמש ובמיוחד במרכזים עתירי היי טק".

במכתב לראש הממשלה כתבו חברי סיעת הליכוד, כי "הקמת מפעל ייצור ומרכז מחקר של חברת פייזר תסייע לעיר לצאת מהמשבר הכלכלי בו היא נמצאת, תזניק את הכלכלה, תייצר עוד מקומות עבודה, תייבא אוכלוסיות חדשות ותמצב את בית שמש במקום בו היא אמורה להיות – עיר מתקדמת ומתפתחת".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.