עשרות חבילות לחולים: סילברסטין וגולדהירש יצאו למלוניות

יוסי לוז
ז' אב ה'תש"פ 28/07/20
בפעילות משותפת חולקו עשרות מארזים מלאים כל טוב לתושבי העיר השוהים במלונות ההבראה השונים לחולי קורונה בכדי לעודד את רוחם ולהנעים את שהותם • עליזה בלוך: "בימים אלו, זה הזמן שלנו כחברה להפגין ערבות הדדית. אנו עושים את מירב המאמצים כדי להגיע לכל מי שצריך אותנו כנבחרי ציבור"

עשרות חבילות מלאות בממתקים ומשחקים הוכנו אמש בלשכת יו"ר סיעת דגל התורה עבור תושבי בית שמש החולים בקורונה שנמצאים במלוניות ההבראה - ואלו חולקו ויחולקו בכדי לעודד את התושבים הנמצאים במקומות אלו עד להחלמתם.

בשעות הערב אמש המשנה לרה"ע וממונה הבריאות ישראל סילברסטין וצוות לשכתו, יחד עם חבר מועצת העיר יוסי גולדהירש, יצאו למלוניות ההבראה באזור ירושלים וחילקו את המארזים שהוכנו ומולאו בכל טוב, על מנת להנעים את שהותם והחלמתם של תושבי העיר.

היום אמורה להימשך החלוקה לעוד עשרות מתושבי העיר השוהים במלוניות ההבראה לחולי קורונה בצפון ובדרום הארץ.

ראש העיר עליזה בלוך אמרה, כי "גם במלוניות ההבראה, יידע כל תושב שהעירייה לצידו. בימים אלו, זה הזמן שלנו כחברה להפגין ערבות הדדית. אנו עושים את מירב המאמצים כדי להגיע לכל מי שצריך אותנו כנבחרי ציבור ומשתדלים לגעת בכל דבר, מהצורך הכי מורכב ועד לבקשה הכי פשוטה וזה בסיוע עובדי העירייה ומאות מתנדבים מסורים".

"בצל המגפה אנחנו ממשיכים את דרכנו", הוסיפה ראש העיר. "בית שמש משפחה אחת גדולה. אני מודה למשנה לרה"ע הרב סילברסטין ולחבר המועצה הרב גולדהירש על עבודתם המסורה".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.