עוד אבנך ונבנית: החלה בניית מבנה עירוני ראשון בג'2

יוסי לוז
ב' חשון ה'תשפ"א 20/10/20
בשורה לתושבי שכונת רמה ג'2 עם תחילתו של בניית מבנה קבע, אשר יאכלס בתוכו בית כנסת לציבור הכלל חסידי ומעונות יום • בנוסף, שני בתי כנסיות נוספים לקהילה הליטאית בשכונה נמצאים בשלבי תכנון מתקדמים, ובחברה הכלכלית יוצאים בימים אלו למכרזים על הקמת מבני קבע נוספים ברחבי העיר

שכונת רמה ג'2 התאכלסה בשנתיים האחרונות והתושבים שהתאכלסו בה עדיין סובלים מבעיות פיתוח כאלו ואחרות שעדיין לא הושלמו, אך לשמחת התושבים בשבועות האחרונים החלו בבניית מבנה קבע עירוני ראשון בשכונה שישמש בית כנסת כלל חסידי בשכונה ועוד 6 כיתות שישמשו למעונות יום.

לאחר תהליך של תכנון ומכרז לקבלני ביצוע, הקמת המבנה יצאה לדרך בערב ראש השנה וכבר נמצאת בשלבי יציקת הרצפה, אודות לטיפולו של חבר מועצת העיר אברהם פרנקל, העומד בראשות החברה הכלכלית בית שמש.

בחברה הכלכלית מבקשים לזרז ככל הניתן את ביצוע הפרוייקט ולשם כך מונתה חברת הפיקוח 'אבני שלם', לפקח ולדאוג לביצוע איכותי ומהיר של הפרוייקט, כאשר הכוונה לחנוך מבנה מפואר זה בשלמותו כבר באזור ל"ג בעומר השנה, לרווחת תושבי השכונה.

נוסף על מבנה זה, אשר ייתן מענה באופן חלקי לתושבי השכונה, עם הקמת בית הכנסת הכלל חסידי, כאמור, שני בתי כנסיות נוספים המיועדים לבני הקהילה הליטאית בשכונה, נמצאים כבר בשלבי תכנון מתקדמים, כמו גם מבני ציבור נוספים שבנייתם תחל כבר בשנה הקרובה.

נוסף על כך, בחברה הכלכלית יוצאים בימים אלו למכרזי קבלנים על בניית מבני ציבור נוספים, אשר ישמשו מעונות לילדים בשכונות מ'3, רמה ב' וחפציבה.

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.