"נדבקתי בנגיף הארור": יו"ר 'עזרת אחים' נמצא חיובי לקורונה

יוסי לוז
כ"ו תשרי ה'תשפ"א 14/10/20
יו"ר ארגון החסד הגדול והוותיק בעיר 'עזרת אחים', הרב אברימי קאפ, נמצא אמש חיובי לנגיף הקורונה ובעקבות כך נכנס לבידוד עד להחלמתו • בפוסט שפרסם ביקש: "שמרו על מרחק, מסכה והיגיינה. אני שמרתי על מרחק וכך זכיתי להציל עשרות ואולי מאות מתנדבים ב'עזרת אחים' מחובת בידוד למשך שבועיים"

אחרי חצי שנה מלאת עשייה וסיוע למשפחות חולי קורונה ומבודדים ופעילות חסד בכלל במשך שנים, אמש נמצא יו"ר ארגון החסד 'עזרת אחים' ויו"ר זק"א בעיר, הרב אברימי קאפ,  חיובי לקורונה ובעקבות כך נכנס לבידוד עד להחלמתו. בפוסט שפרסם ברשת הוא ביקש מהציבור להישמע להנחיות וסיים בהלצה הקשורה לארגון בניהולו- 'עזרת אחים'.
"תמיד אמרו לי שאני 'בחור חיובי', ועכשיו מתברר שהם באמת צדקו", פתח קאפ את הפוסט בהלצה ושיתף, כי "תוצאות בדיקת הקורונה שעשיתי הגיעו היום, ומהן עולה כי גם אני נדבקתי בנגיף הארור. לשמחתי אני כמעט לא סובל מסימפטומים, ואני מקווה שכך יהיה גם בהמשך בעזרת ה'". 
יו"ר עזרת אחים הוסיף וכתב, כי "בהזדמנות זו אני רוצה להעביר לציבור מסר: שמרו על מרחק, מסכה והיגיינה. אני שמרתי על מרחק וכך זכיתי להציל עשרות ואולי מאות מתנדבים ב'עזרת אחים', מחובת בידוד למשך שבועיים". 
"שמרו מרחק, ולא כדי שלא תאלצו את החברים שלכם לכלוא את עצמם בבתיהם, למשך ימים ארוכים", הוסיף קאפ ושיתף לקראת סיום: "אני בסדר, אל תדאגו לי. שמעתי שיש בבית שמש ארגון שעוזר לחולים והמבודדים, אני מקווה שהם ישלחו גם לי קצת סיוע. תרגישו טוב, ושנתראה רק בשמחות". 
בשורות הסיום נצטרף כאן, מערכת 'מהדריניוז', לאיחולי ההחלמה הרבים ששוגרו לרב אברימי קאפ היקר, בתקווה ובתפילה כי ישוב לפעילות החסד במהרה, בחוסן, בחוזקה ובבריאות איתנה לאורך ימים ושנים.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.