אשת חיל מחליטה לאכול בריא

ח' ניסן ה'תשע"ז 04/04/17
החלטתי שאני הולכת לעשות שינוי בחיים לאכול בריא ולחזק את חילוף החומרים שלי בגוף וכך אצליח לרדת במשקל וגם ליהנות מבריאות טובה!

בעזרת השם, כמובן אי אפשר לעשות שום דבר בלי השם. רגע ,רק שתבינו למה החלטתי לעשות שינוי בחיי אספר לכם איך חיי היו נראים לפני ההחלטה ....ב"ה עם  חמישה ילדים ותינוקת יונקת עייפות רוב הזמן, נרדמת בכל הזדמנות בהכנת שיעורי הבית עם הבנות, ובמיוחד אחרי ארוחת צהריים כמו דובי פאנדה, היה לי רצון אחד ברור, להניח את הראש ולשקוע בשינה עמוקה ללא הפרעות, הייתי מחזיקה את העיינים עם קיסמים נרדמת בחדר ארונות...סוכרים וקמח לבן היו מנת חלקי, חופשי כן.. והייתי נשארת עדין רעבה... היתה לי בטן של חבלים, אתן יודעות מה הכוונה: " חבל לזרוק את זה, חבל לזרוק את זה" בטן כמו הריון חודש חמישי, קיימתי מצוות בל תשחית בהידור גדול. ...הרגשתי שאני חייבת לקחת את עצמי בידיים ואז השם שלח אלי ,ספר "חילוף חומרים מנצח" שענה על כול דרישותיי, אוכלים בריא ויורדים במשקל.

הספר מדבר הרבה על קיטניות מלאים, אורז מלא ,שעועית מלאה, ופה מלא על בעלי שלא הוריד את הזבל...לא זהו צריך לנקות את הרעלים מהגוף זה חלק חשוב בהרזיה , האם  ידעתן  נשים יקרות שמי שמתעצבנת היא משמינה...? כן כן משמינה ! הנה לכן עוד כיוון מחשבה לעבודת המידות ...ומי שרגועה היא מרזה נקודה. שווה להירגע בנות כדי להוריד עוד כמה קילוגרמים עד הערב.

הספר לא מגביל אותך בכמויות או בקילוגרמים אהבתי אפשר לאכול ללא הגבלה – מהממם.

ובאמת מאז ששיניתי את התזונה שלי אני פחות עייפה ב"ה וגם הפסקתי להכניס לפה שלי סוכר לבן ,קמח לבן והורדתי קופאין.

אם תאמצו לכם את שלושת הדברים האלה השגתם המון.

הפסיקו לי כאבי הראש ואני מרגישה הבדל משמעותי.

אני קונה נס קפה ללא קופאין ויכולה לשתות כמה שאני רוצה ביום.

ממתיקה עם סוכר קוקוס או דבש.

סוכר קוקוס סוכר איכותי אך יקר 20 ₪ ל 300 גרם

תנסו לקבל על עצמכם אחד מהדברים לשבוע, אשמח לשמוע תגובות וחוויות

שיהיה לכם יום בריא בלי הרבה אוויר מיותר...:)

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.