מועצת העיר התכנסה: החברים אישרו מיליונים

יוסי לוז
ג' תמוז ה'תש"פ 25/06/20
6 מיליון שקלים אושרו אמש להקמת אולם הספורט בבית הספר בקריה החרדית, אשר ישמש את כלל תושבי השכונה; בנוסף אושרו 230,000 ש"ח להקמת עמדות טעינה לרכבים חשמליים • ראש העיר: "הבשורות שהבאנו היום מבטאות את העשייה המגוונת שלנו  בתחומים שונים גם בתקופת הקורונה וגם בימים אלו תחת שגרת הקורונה
ארכיון מהדריניוז
ארכיון מהדריניוז


בשעות הערב אמש, יום רביעי, התכנסה מליאת מועצת העיר ואישרה שורה של נושאים, כמו מבני חינוך, אולם ספורט, הצללות לגנים ציבוריים ועוד. כמו כן, הוענקה גם תעודה לגברת אביבה חלבי, לרגל זכייתה ב'פרס האחדות' לשנת 2020- תש"פ. 

מליאת מועצת העיר נפתחה בדברי ברכה לכבוד ג' בתמוז, יום היארצייט של הרבי מליובאוויטש זצ"ל.  את דברי הפתיחה נשא נציג חב"ד חבר מועצת העיר ישראל מנדלסון שאמר בדבריו, כי "דרכו של הרבי היא לדאוג לכל אחד ואחת באשר הם וכשעסוקים בשליחות מצליחים לא לבלוע את הרע. לכל יהודי יש שליחות בעולם ואנו, כנציגי הציבור, יש לנו שליחות לעשות טוב לכל תושב ותושבת". כמו כן, בפעילות וביוזמת יו"ר דגל התורה והמשנה לראה"ע ישראל סילברסטין אושרה הקצאה לקהילת 'אילת השחר' ברחוב נחל שורק.

עיקרי הדברים שאושרו במליאת מועצת העיר הם כדלהלן: 20 מיליון ש"ח לטובת קירוי מגרשי ספורט בעיר בשותפות עם מפעל הפיס; 6 מיליון ש"ח לאולם ספורט בבית הספר בית ומנוחה שישמש את כל תושבי השכונה; 1.7 מיליון ש"ח תוספות למבני חינוך כחלק מהיערכות לפתיחת שנת הלימודים הבעל"ט; 1.5 מיליון ש"ח לשיפוץ בתי ספר חב"ד, אורות ועוזיאל; וחצי מיליון ש"ח תוספת תקציבית לשיפור נגישות במבני חינוך בעיר.

בנוסף אושרו מיליון ש"ח להצללות וסככות בגנים הציבוריים ברחבי העיר; 5 מיליון ש"ח לבניין חדש שישמש את אגף ההנדסה, ולאחר שיוקם בניין העירייה החדש צפוי להכניס לקופת העירייה מיליונים מדי שנה שיתורגמו בשיפור השירות לתושבים בכל תחומי החיים; ו-230,000 ש"ח להקמת עמדות טעינה לרכבים חשמליים.

ראש העיר עליזה בלוך אמרה לאחר מליאת מועצת העיר: "יחד נמשיך לפתח ולטפח את העיר בכל תחומי החיים. הבשורות שהבאנו היום מבטאות את העשייה המגוונת שלנו  בתחומים שונים גם בתקופת הקורונה וגם בימים אלו תחת שגרת הקורונה: חינוך, בינוי, תשתיות, ארנונה ועוד. אדגיש את ההנחה בארנונה שאנחנו מעניקים לתעשייה וזאת כדי לעודד הבאת תעשייה לעיר. אני מודה לחבריי, חברי הנהלת העיר, כל אחד בחלקו, על השותפות".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.