"אתגרים יחודיים": מנדלבליט וצמרת משרד המשפטים ביקרו בעיר

יוסי לוז
כ"ט סיון ה'תשפ"א 09/06/21
היועץ המשפטי לממשלה וצמרת משרד המשפטים הגיעו היום לביקור בבית שמש ושמעו וראו את האתגרים הייחודים עמה מתמודדת העיר • בלוך: "אני רואה בכם שותפים לעשייה. אין לי ספק שאתם מבינים היום היטב שאי אפשר לקבל החלטות בירושלים מבלי להכיר את השטח"

במהלך הבוקר הגיעה צמרת משרד המשפטים בראשות היועץ המשפטי לממשלה ד"ר אביחי מנדלבליט והמשנה ליועץ המשפטי לממשלה עו"ד רז נזרי לביקור בעיר - וערכו סיור יחד עם ראש העיר עליזה בלוך, במהלכו למדו על האתגרים הייחודים עמה מתמודדת בית שמש.

את הסיור הובילה ראש העיר עליזה בלוך והשתתפו בו מנכ"ל העירייה איתמר ברטוב, גזבר העירייה אריה ברדוגו , מהנדסת העיר ענבר וייס , יועמ"ש העירייה עו"ד מיקי גסטווירט , התובעת העירונית עו"ד דיקלה כלפון , רמ"ט ראש העיר נתי גבאי , יהודית חדד יועצת רה"ע ודובר העירייה רועי לחמנוביץ.

במסגרת הסיור הציגה ראש העיר ליועמ"ש אביחי מנדלבליט וצוותו את האתגריים הייחודיים בעיר בתחומים שונים, כמו פיתוח כלכלי, תכנון עיר, סוגיות משפטיות וקשר בין שלטון מקומי למרכזי.

ראש העיר הודתה על הביקור ואמרה, כי "אני מבקשת להודות לכם על הביקור ולך היועץ באופן אישי על שהגעתם לעיר. אני רואה בכם שותפים לעשייה. אין לי ספק שאתם מבינים היום היטב  שאי אפשר לקבל החלטות בירושלים מבלי להכיר את השטח. אין לי ספק ששיתוף הפעולה בנינו יהיה לתועלת כל הצדדים".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.