לאחר הזכייה: בכירי העירייה ו'נתיב אקספרס' נפגשו

יוסי לוז
א' חשון ה'תשפ"א 19/10/20
לאחר שזכו במכרז להפעלת התחברה הציבורית בעיר, מנכ" חברת 'נתיב אקספרס' וצוותו נפגשו עם ראש העיר וצוותה ועם יו"ר ועדת התחבורה העירונית • חבר המועצה יוסי גולדהירש: "הציבור צמא לתחבורה ציבורית שעונה על כל הצרכים הקיימים בעיר. מחכה לנו ולכם עבודה רבה ואנחנו מוכנים לאתגר"

לאחר שבשבוע שעבר התבשרו תושבי העיר, יחד עם חברת 'נתיב אקספרס', כי היא זכתה במכרז התחבורה כחברה שתפעיל את מערך התחבורה העירוני בבית שמש ואת הקווים הבינעירוניים לירושלים ובפרוזדור ירושלים, אמש נועדה הנהלת החברה עם ראש העיר עליזה בלוך ובכירי העירייה, לפגישת עבודה ראשונה.

בפגישה שניהלה, כאמור, ראש העיר עליזה בלוך, השתתפו מנכ"ל חברת 'נתיב אקספרס' רוני אלרואי וצוותו, מנכ"ל העירייה איתמר ברטוב, רמ"ט רה"ע יוחנן מאלי ויו"ר ועדת תחבורה ותנועה חבר מועצת העיר יוסי גולדהירש.

במהלך הפגישה, ראש העיר סקרה בפני המשתתפים את אתגרי התחבורה הציבורית בבית שמש, על הצרכים הדחופים והמשימות צופות פני עתיד. לאחר מכן, מנכ"ל 'נתיב אקספרס' סקר בפני הצוות את תוכניות החברה לקראת כניסתם לבית שמש בעוד מספר חודשים.

במהלך הפגישה סוכם, בין היתר, כי יוקם קורס להכשרת נהגים תושבי העיר. כמו כן, החברה תעסיק מבקרים ופקחים בני העיר, יוקם בעיר מרכז פניות הציבור עם מחלקת משאבי אנוש, שירות לנוסע וכן מחלקת אבדות ומציאות.

ראש העיר עליזה בלוך אמרה: "אני מקדמת בברכה את נתיב אקספרס שנכנסת לבית שמש. זו הזדמנות לשפר את השירות שמקבלים תושבי העיר, להגדיל את כמות האוטובוסים ולפתוח דף חדש עם הציבור שיביא עמו בשורות לתושבים".

"זה חלק מהמאמצים שהובלנו לשחרור המכרזים וזה יום משמח מאוד", הוסיפה בלוך. "אנחנו כעירייה יחד אתכם ועומדים לצדכם. יש לנו ולציבור ציפיות גדולות מאוד ואני בטוחה שנצליח להוביל את כל תחום התחבורה הציבורית בעיר למקום חדש, הציבור משווע לכך ונעשה זאת יחד".

מנכ"ל 'נתיב אקספרס' רוני אלרואי אמר, כי "אנו נענים בהתרגשות רבה לאתגר הפעלת התחבורה הציבורית בבית שמש. אנחנו מקווים לקבוע את בית שמש כבית החדש שלנו. אנחנו באים באהבה ובטוחים שיחד נצליח במשימה".

יו"ר ועדת תחבורה ותנועה חבר המועצה יוסי גולדהירש אמר, כי "בהובלת ראש העיר, כל הצוות ואני נעמוד לרשותכם כדי שתוכלו להצליח במשימה. הציבור צמא לתחבורה ציבורית שעונה על כל הצרכים הקיימים בעיר. מחכה לנו ולכם עבודה רבה ואנחנו מוכנים לאתגר".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.