יצאו לדרך: הבוקר נכנסה 'בית שמש אקספרס' לפעילות

יוסי לוז
ז' אב ה'תשפ"א 16/07/21
בשעה טובה הבוקר נכנסה באופן מעשי חברת 'בית שמש אקספרס' לפעילות בעיר – והחל מהיום היא תפעיל את התחבורה העירונית וחילק משמעותי מהקווים הבינעירוניים • בלוך "אנחנו שמחים על השותפות החדשה, שתקדם את מטרתנו לבניית מערך תחבורה ציבורית איכותית ויעילה לתושבי העיר"

לאחר היערכות ממושכת הבוקר החלה חברת 'בית שמש אקספרס' באופן מעשי להפעיל את התחבורה הציבורית בתוך העיר ואת קווי התחבורה הבינעירוניים לגוש דן וערים נוספות, יחד עם שיפורים ושינויים במסלולי וזמני הקווים השונים.

תושבי העיר התעוררו הבוקר לשחר של יום חדש, בשילוב צבעי כתום-לבן, זאת לאחר שהעיר כולה נצבעה בצבעי חברת 'בית שמש אקספרס', חברת הבת של נתיב אקספרס שהחלה הבוקר כאמור את פעילותה בעיר.

מדובר במהלך שתוכנן בקפידה יחד עם הגורמים המקצועיים במשרד התחבורה על מנת לספק לתושבי העיר את שירותי התחבורה הציבורית הטובים ביותר, כאשר הקווים יופעלו באמצעות יותר מ-200 אוטובוסים חדישים, בהם 24 אוטובוסים עירוניים מפרקיים ובעוד כחצי שנה יופעלו לראשונה, גם עשרות אוטובוסים חשמליים.

קרא עוד:

בעוד שבוע: סופרבוס תחל לסיים פעילותה בעיר

במסגרת המכרז החדש, תגדל תדירות הנסיעה בקווי בית שמש ב-25% ויתווספו קווים חדשים רבים. כמו כן, ישופר הקשר בין שכונות חדשות העתידות להתאכלס, מוקדי פעילות מרכזיים, בהם תחנות רכבת, אזורי תעשיה ומרכזי קניות, יפוצלו קווים ארוכים, ויפתחו קווים ליעדים חדשים.

ראש העיר עליזה בלוך אמרה הבוקר, כי זהו "יום של התחדשות כאן בבית שמש. אנחנו שמחים על השותפות החדשה עם 'בית שמש אקספרס', שתקדם את מטרתנו לבניית מערך תחבורה ציבורית איכותית ויעילה עבור תושבי העיר".

"שיתוף הפעולה עם החברה ועם הגורמים המקצועיים ממשיך ואנחנו מודעים לחששות מפני השינויים. אנחנו נעשה כל שביכולתנו על מנת להתאים את השירות עבורכם יחד איתם. אני מאחלת לכולנו נסיעה נעימה ובטוחה. תתחדשו!".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.