ט"ו בשבט הגיע: הקניה המיוחדת שלא תרצו לפספס

מהדריניוז
ז' שבט ה'תש"פ 02/02/20
לקראת חג ט''ו בשבט, נהגו בתפוצות ישראל לרכוש פירות טריים ומיובשים משבעת המינים בהם נשתבחה ארץ ישראל. בחנות 'מיני מחניודה' במרכז המסחרי ברמה א' תוכלו למצוא שפע אדיר של פירות במגוון רחב ובמחירים שלא הכרתם. אל תחמיצו!
מיני מחנה יהודה

לקראת ט״ו בשבט שיחול אי״ה בשבוע, נהגו בתפוצות ישראל לאכול מפירות שנשתבחה בהם ארץ ישראל. את המנהג היפה מקיימים כיום בעיקר באמצעות פירות יבשים וכל מי שנכנס בימים אלו לחנויות הפיצוחים או לשווקים לא יכול שלא להתרשם מהשפע העצום שיש לחנויות להציע. 

תושבי בית שמש המעוניינים לקיים את המנהג בהידור, יודעים מדי שנה מהי הכתובת הטובה ביותר עבורם בה יוכלו לרכוש את פירות החג. אנחנו מדברים כמובן על החנות ׳מיני מחניודה׳ במרכז המסחרי ברמת בית שמש א׳, שכשמה כן היא, גרסה מוקטנת של שוק מחנה יהודה בירושלים הכולל בתוכו כל טוב ארץ ישראל. 

ב׳מיני מחניודה׳ תוכלו לרכוש פירות מיובשים, גרעינים ושאר פינוקים שיעשו לכם את החג מכל הסוגים והמינים, במגוון עצום ושפע שלא תמצאו בשום מקום אחר. וכמובן שהכל בכשרות מהודרת, באריזות סטריליות ונקיות שרק יעשו לכם חשק לנשנש עוד ועוד. 

בין היתר תוכלו למצוא בחנות מבצעים מטורפים על משמשים מיובשים, ראש קוקוס, שזיף מגולען, צימוקים אמריקאים מכל הסוגים, אננס, פפאיה ופירות טרופיים מסוכרים, ועוד מגוון עצום של פירות טריים, מיובשים ומסוכרים מכל הסוגים והצבעים וכן פירות יבשים אורגניים ופירות יבשים ללא סוכר, והכל במחירים מצחיקים לרגל ט״ו בשבט. 

בקיצור, כל מי שרוצה לקיים את מצוות החג בהידור, מוזמן להכנס אל ׳מיני מחניודה׳ במרכז המסחרי ולהצטייד מכל טוב פירות ארץ ישראל ולקיים בהידור את המנהג לברך על תוצרת הארץ ולהתענג על שבעת מיני הפירות בהם נשתבחה ארצנו. 
 
ב׳מיני מחניודה׳ מזכירים כי בנוגע לבדיקת הפירות מחרקים יש להיצמד להוראות הכשרות של הרבנים שליט״א וכן בנוגע לדיני הברכות על הפירות המיובשים, כל אחד ינהג לפי הוראת רבותיו.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.