חושב קדימה? בוא להיות נהג תחבורה ציבורית בבית שמש אקספרס

מערכת מהדריניוז
כ"א אלול ה'תשפ"א 29/08/21
בית שמש אקספרס פותחת לך הזדמנות להשתלב בפרנסה איכותית, יציבה וקרובה לבית

העבודה בתחום התחבורה הציבורית, הפכה בשנים האחרונות לתחום מבוקש המספק לעובדים בו שכר נאה, עם תנאים טובים ומשרות מגוונות ומשתלמות. כעת, כחודש לאחר כניסת 'בית שמש אקספרס' לתפקיד מפעיל התחבורה הציבורית של בית שמש, היא מאפשרת לתושבי העיר ללמוד את מקצוע התחבורה הציבורית ולהשתלב בתחום המבוקש.

הביקוש לנהגי אוטובוסים מתוך העיר עלה מתוך הצורך להוסיף עוד נסיעות לטובת תושבי בית שמש, תוך העדפה ברורה של נהגים המכירים את המסלולים, את כבישי העיר ואת השכונות השונות.

מקצוע נהג תחבורה ציבורית,  הינו תחום תעסוקה המותאם במיוחד לעובדים מהציבור החרדי ומאפשר שילוב סדר יום תורני ואורח חיים חרדי לצד פרנסה מכובדת ומשתלמת.

בטרם הקליטה לעבודה, יעברו המעוניינים הכשרה מקצועית בהתאם לדרישות משרד התחבורה וכן קורסים ייעודיים להיכרות עם השירות האדיב וכללי הזהירות בדרכים המקובלים בחברת 'בית שמש אקספרס'. ההכשרה תתבצע על חשבון החברה ולאחר הקורס, ייקלטו המשתתפים לעבודה טובה ונוחה כנהג בחברת בית שמש אקספרס.

לפרטים נוספים והרשמה ניתן ליצור קשר עם מחלקת משאבי אנוש במס'  072-3728478 או מלאו את הפרטים בתחתית הדף ונציג החברה יצור עמכם קשר

גם אני מתעניין

אם גם אתם מתעניינים בעבודה בקרבת מקום לבית, עם תנאים מעולים מלאו את הפרטים

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.