השיטה של האדמו"ר הזקן והבעש"ט לרדת במשקל

מהדריניוז
י"ג כסלו ה'תשפ"א 29/11/20
עבור נשים רבות נושא הירידה במשקל הוא התמודדות מתמדת שנמשכת שנים. קשה מאד למצוא את הדרך המאוזנת לשמור על תזונה נכונה ובריאה לאורך זמן. שיטת 'חמשת הכוכבים' המבוססת על תורת החסידות והקבלה תסייע לך להגיע למטרה הנכספת. כל הפרטים
אילוסטרציה
אילוסטרציה

בשנים האחרונות הולכת ומשתרשת בקרב הציבור התופעה של 'אימון אישי', מה שמכונה בשפה המקצועית "קאוצי'נג". אינספור שיטות ומתודות שונות הפועלות במגוון רחב של תחומים, החל מהדרכה בנושאים עסקיים וכלה באימונים העוסקים בעניינים אישיים כגון זוגיות, דימוי עצמי ועוד. עבור הציבור החרדי הנושא יותר מורכב כיון שלא כל התכנים מותאמים לשומרי תורה ומצוות וחלק מהשיטות משתמשות בעולם מושגים שזר לחלוטין לאדם החרדי.

בדיוק לשם כך פותחה שיטת 'חמשת הכוכבים' המבוססת על תורת החסידות והקבלה, האדמו"ר הזקן, הבעש"ט, הרמב"ם, הרשב"י ויתר רבותינו זי"ע. השיטה מטפלת במגוון רחב של מצוקות ועניינים, ובין היתר בנושאי חיי זוגיות בית ומשפחה. בריאות הגוף והנפש, טיפולים אנרגטיים, בעיות קשב וריכוז, הגשמה עצמית, קריירה ועוד. נושא הדגל של השיטה שזוכה להצלחה חסרת תקדים במגזר החרדי דווקא, הוא טיפול בהפרעות אכילה וסיוע לירידה במשקל.

השיטה שמבוססת על עקרונות רוחניים ותורניים, פותחה על בסיס רעיונות הלקוחים מתורת הקבלה והזוהר הקדוש. השיטה מסייעת למטופל להתחבר לצד הרוחני שבו ולשלוט על ההרגלים באמצעות המערכת האנרגטית שמשפיעה גם על המערכת הפיזית והרוחנית וכך בשילוב של כל הגורמים יחד, המטופל מצליח לשנות הרגלים ולעשות את הבלתי יאומן. מאות מטופלים נעזרו בשיטה הייחודית מעידים על שינוי דרמטי בחיים וירידה של עשרות קילוגרמים כנגד כל הסיכויים.

בימים אלה מושקת סדנת היכרות עם השיטה והיא מוצעת במחיר מיוחד עבור גולשי 'מהדריניוז'. הצטרפו להצלחה שכבשה את המגזר החרדי ולמאות מטופלים שכבר הצליחו לשנות את הרגלי האכילה שלהם ולהוריד במשקל.

להצטרפות לחצו כאן

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.