הרקפת: בן חודשיים ושלוש ננעלו ברכב לעיני הוריהם

יוסי לוז
כ"א אייר ה'תשפ"א 03/05/21
תינוק כבן חודשיים ואחיו כבן שלוש ננעלו בשעות אחר הצהריים בשגגה ברכב לעיני הוריהם ברחוב הרקפת בעיר וחולצו בשלום על ידי כונני ידידים • כונן הארגון: "הייתי בנסיעה לכיוון היציאה מהעיר כשהתקבלה הקריאה. ההורים שדאגו לשלומם של ילדיהם, בשל החום הכבד, לא חדלו מלהודות"
צילום: דוברות 'ידידים'
צילום: דוברות 'ידידים'

בשעות אחר הצהריים התקבלה קריאה במוקד 'ידידים' תינוק כבן חודשיים ואחיו כבן שלוש שננעלו בשגגה ברכב לעיני הוריהם ברחוב הרקפת בעיר. כונני הארגון הוזעקו במהירות למקום ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את האחים בשלום ומסרוה להוריהם הנרגשים.

מדוברות ידידים (י-ם) נמסר, כי "היום (שני) בשעה 17:22 התקבלה קריאה במוקד ידידים, אודות פעוט כבן חודשיים ואחיו כבן שלוש, שננעלו בשגגה ברכב לעיני הוריהם, ברחוב הרקפת 36 בבית שמש. זאבי רייכמן, כונן סניף בית שמש, נענה לקריאה וחש במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותו, חילץ זאבי את הפעוטות בשלום וללא גרימת נזק לרכב"

זאבי מתאר: "הייתי בנסיעה לכיוון היציאה מהעיר כשהתקבלה הקריאה. ביצעתי מיד פניית פרסה ומיהרתי למקום. מתברר שההורים הכניסו את ילדיהם למושבם מאחור וסגרו את הדלת. כשניסו לפתוח את הדלתות הקדמיות גילו לחרדתם שהרכב ננעל אוטומטית. ההורים לא חדלו להודות על החילוץ המהיר שכן דאגו לשלומם של ילדיהם בשל החום הכבד ששרר באותה עת".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.