הרמת כוסית של ראש העיר יחד עם התעשיינים

מערכת מהדריניוז
כ"ה אלול ה'תשפ"א 02/09/21
לקראת השנה החדשה, נערך היום טקס הרמת כוסית יחד עם ראש העיר ד"ר עליזה בלוך והתעשיינים המקומיים. נכחו חבר המועצה וממונה תעשייה הרב ישראל מנדלסון, מנכ"ל העירייה איתמר ברטוב, גזבר העירייה אריה ברדוגו ומכובדים נוספים

שנת פיתוח בית שמש: התקיימה הרמת כוסית של ראש העיר יחד עם התעשיינים במרכז Being בית שמש

לקראת השנה החדשה, נערך היום טקס הרמת כוסית יחד עם ראש העיר ד"ר עליזה בלוך והתעשיינים המקומיים. נכחו חבר המועצה וממונה תעשייה הרב ישראל מנדלסון, מנכ"ל העירייה איתמר ברטוב, גזבר העירייה אריה ברדוגו ומכובדים נוספים. מרכז Being שאירח את המשתתפים מספק תצפית איכותית על העיר כולה ומציג את התפתחותה התמידית. ראש העיר הודתה למרכז על האירוח ושיבחה את שיתוף הפעולה עם מנהלי המתחם לכל אורך השנה וכן העבירה הדרכה אודות העיר.

ראש העיר ד"ר עליזה בלוך: "בית שמש עוברת מהפכה כלכלית הרבה בזכות האנשים שיושבים כאן היום. אתם בהחלטתכם להשקיע בעיר לוקחים אותה קדימה ומייצרים עבור התושבים הזדמנויות תעסוקה מגוונות. אני מאחלת לכולנו שנמשיך לחזק את העיר יחד, כל אחת ואחד בתחומו, למען בית שמש מתקדמת וחזקה".

חבר המועצה וממונה תעשייה הרב ישראל מנדלסון: "השנה בית שמש לקחה צעדים חשובים קדימה על מנת לספק לתושבים כלים משמעותיים למציאת תעסוקה. אני רוצה להודות לכל החברים שמסייעים לנו להמשיך את פיתוח העיר. תודה לכולכם ושנה טובה של צמיחה עבור כולנו".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.