הרגל נתקעה במעקה; הכוננים חילצו • צפו

יוסי לוז
כ"ח טבת ה'תשפ"א 12/01/21
כונני ארגון 'ידידים' חילצו בשעה האחרונה רגל של ילדה שנתקעה במעקה בטיחות של מיטת תינוק, באמצעות ג'ק של רכב ומברגה • המתנדבים סיפרו: "ניסינו בהתחלה לחלץ עם הידיים, אך הרגל הייתה תקועה ממש חזק ובצורה שהכאיבה מאוד לילדה. הגדלנו במעט את הרווח בין קרשי המעקה ובכך התאפשר לשחרר את רגלה"
צילום: דוברות 'ידידים'
צילום: דוברות 'ידידים'

פנייה מעניינת ובלתי שגרתית הגיע אל מוקד ידידים בשעה האחרונה, אודות ילדה כבת חמש וחצי שרגלה נתקעה במעקה של מיטת תינוק ברחוב בן קיסמא שבשכונת יפה נוף בעיר. מתנדבי הארגון שהגיעו במהירות למקום, חילצו את רגלה בשלום באמצעות הציוד שברשותם.

מדוברות 'ידידים' נמסר, כי "בשעה 16:36 התקבלה קריאה במוקד ידידים. בני אפל ואברהם סמס, כונני סניף בית שמש, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד שברשותם, בעבודת צוות, הם חילצו את רגלה של הילדה בשלום, מבלי לגרום כל נזק".

בני ואברהם סיפרו: "יצאנו במהירות למקום וכשעלינו לדירה ראינו שרגל הילדה נתקעה בצורה ממש חזקה. ניסינו בהתחלה לחלץ עם הידיים, אך הרגל הייתה תקועה ממש חזק ובצורה שהכאיבה מאוד לילדה. לקחנו ג'ק של רכב ומברגה ובאמצעותם הגדלנו במעט את הרווח בין קרשי מעקה המיטה, עניין של מילמטרים".

"כפי שניתן לראות (בתיעוד למעלה( זה עשה את ההבדל", הוסיפו המתנדבים. "בכך התאפשר לילדה לשחרר את רגלה ואפילו לא גרם למיטה שום נזק. שמחנו לעזור בצורה בטוחה ונקייה שכזו".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.