הכירו את 'שולמית שלום בית' - היועצת הכי צבעונית שיש

מהדרניוז
י"א טבת ה'תש"פ 08/01/20 2
אם במקרה נעדרתם מהאזור בתקופה האחרונה, יתכן ופספסתם את דמותה הססגונית של 'שולמית שלום בית'. אבל לא נורא, בדיוק לשם כך אנחנו כאן, כדי לוודא שגם אתם תזכו להכיר את יועצת השלום בית הכי מקורית ומצחיקה שתפגשו.
שולמית שלום בית בביקור במסעדת 'פינתי' בבית שמש

אם במקרה נעדרתם מהאזור בתקופה האחרונה, יתכן ופספסתם את דמותה הססגונית של 'שולמית שלום בית'. אבל לא נורא, בדיוק לשם כך אנחנו כאן, כדי לוודא שגם אתם תזכו להכיר את יועצת השלום בית הכי מקורית ומצחיקה שתפגשו.

נתחיל בהיכרות קצרה: שולמית נולדה לפני כך וכך שנים שלא נציין את מספרם פה מפני עין רעה. רצה הקדוש ברוך הוא ולא זכתה שולמית להיוולד להורים שומרי תורה ומצוות, אבל בזכות אישיותה הרוחנית המפותחת גילתה שולמית בכוחות עצמה את האור וחזרה בתשובה שלמה בחסדי שמיים.

לאחר שנדדה ממדרשה למדרשה ומאולפנה לאולפנה, זכתה סופסוף להכיר את האחד המיועד לה והקימה איתו בית נאמן בישראל. למרבה הצער, תוך זמן קצר התברר כי הוא לא האחד ולא המיועד והבית הנאמן התפרק לרסיסים. שולמית שמה מבטחה בקדוש ברוך ושוב נדדה ממדרשה למדרשה ומאולפנה לאולפנה עד שבסייעתא דשמייא עצומה ובעזרת כמה חברות צדקניות זכתה להכיר את השני שהוא האחד המיועד.

נחשו מה? מסתבר שגם השני לא היה האחד ובטח שלא המיועד ובעקבות חילוקי דעות כאלה ואחרים, שולמית נאלצה ליטול שוב את מקל הנדודים ולחפש את זיווגה המיועד משמיים. כשהיא מצויידת בניסיון זוגי עשיר ומעשיר, הפעם עשתה שולמית את הבחירה הנכונה והכירה חתן צדיק למדן, ירא שמיים ובעל מידות טובות שידע להעריך את האישיות הצבעונית של האישה שלצידו.

חלפו הימים, עברו השנים ויום אחד מוצאת את עצמה שולמית מטופלת ב-7 ילדים צדיקים ומתוקים. בעלה האברך יושב בכולל ולומד במשך כל שעות היום, ומישהו צריך לפרנס את הבית. מיד החליטה שולמית לעשות שימוש בניסיון החיים העשיר שהקב"ה זימן לה. הוסיפה לשמה את הכינוי המתבקש 'שולמית שלום בית', נטלה את כובעה ומשקפי שמשה ויצאה לסדרת הרצאות בכל רחבי הארץ.

מצפון לדרום, ממטולה ועד אילת חורשת שולמית שלום בית את כל רחבי הארץ ומפיצה את האור בקרב נשים צדקניות השותות בצמא את דבריה: טיפים, עצות, סיפורי השגחה, הפרשות חלה, חינוך, גידול ילדים וייעוץ זוגי. את כל אלה מעניקה שולמית שלום בית בשפתה הססגונית בהרצאותיה המלאות עד אפס מקום.

"בזכות נשים צדקניות נגאלו ישראל ובזכותן עתידין להיגאל" אומרת תמיד שולמית שלום בית. "והשאלה הכי חשובה האם נגאל או נגעל, וזה תלוי בנו איך תראה הגאולה שלנו. אני חייבת לחזק את נשות ישראל, אנחנו חייבות להביא את הגאולה וצריך לעשות את זה כמה שיותר מהר".

אחד התפקידים החשובים אותם צריכה האישה למלא בבית, הוא כמובן לבשל לבעלה אוכל טעים ומזין שיאפשר לו לשבת וללמוד תורה ללא הפרעה. לשם כך יוצאת שולמית שלום בית לסדרת טעימות במסעדות ברחבי הארץ בכדי להכיר מקרוב את המנות הכי טעימות שיש, אותן תוכל להכין לבעלה וילדיה הצדיקים.

תסמכו עלינו, את זה אתם לא רוצים לפספס!

(כל הזכויות שמורות לשולמית שלום בית)

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • חחחחח יווו איזה חמודה!!!
  • מחר אני שם עם חברה אין מצב שאפספס את המאכלים הללו
    שיחקת אותה מהדריניוז עשיתם לי תאבון ושלום בית חחחחח שולמית תשתקי חחחחח מצאת את הבעל שלך חחחחח הרגת אותי מצחוק יסוכריה