היעד של בלוך: תעסוקה לתושבי העיר בעיר

יוסי לוז
י"ב אלול ה'תש"פ 01/09/20
במהלך פגישה עם נציגי שירות התעסוקה אמרה ראש העיר עליזה בלוך, כי "הסכנה מהקורונה הכלכלית אינה פחותה מהקורונה הבריאותית. עיריית בית שמש מעודדת זמן רב את הקנייה המקומית וזאת כדי לעודד את העסקים הקטנים בעיר" • היעד: המשך עידוד התעסוקה המקומית לתושבי העיר בתוך העיר

אמש נפגשה ראש העיר עליזה בלוך עם מנהל מחוז ירושלים בשרות התעסוקה אהרון חוטובלי ועם מנהל שרות התעסוקה בית שמש פיני כהן - ודנה עמם בהירתמות שירות התעסוקה לתחום התעסוקה בעיר, כאשר בלוך הגדירה יעד והוא המשך עידוד התעסוקה המקומית: תעסוקה לתושבי בית שמש בעיר בית שמש.

עיריית בית שמש מעודדת מזה זמן את תושבי העיר לרכוש תוצרת מקומית, מהלך המעודד את העסקים הקטנים בעיר וכעת הפנייה היא לעידוד השכירים. שירות התעסוקה  מציע מגוון רחב של שירותים. כגון: הכשרות מקצועיות, קורסים  והכוונה תעסוקתית. שרות התעסוקה יתן דגש לחיבור בין הצע העבודה המקומית לביקוש לתעסוקה.

ראש העיר עליזה בלוך אמרה, כי "זה זמן רב אני סוברת כי הסכנה מהקורונה הכלכלית אינה פחותה מהקורונה הבריאותית. עיריית בית שמש מעודדת זמן רב את הקנייה המקומית וזאת כדי לעודד את העסקים הקטנים בעיר. כעת, אנו ממשיכים בהרחבת הפעילות מול ציבור השכירים בעיר. אני מברכת את התגייסות שירות התעסוקה".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.