הגיעו לקראת הנוסעים: אוטובוס ההטענה הסתובב בשכונות

יוסי לוז
י"ז תמוז ה'תש"פ 09/07/20
לאור הצרכים שעלו מהשטח ולאחר הרפורמה בנושא הטענת נסיעות, חברת סופרבוס הנגישה את שירות הטענת הרב-קו באוטובוס מיוחד שהסתובב בשכונות העיר • מנכ"לית סופרבוס: "אנו קשובים לציבור ומתאימים את הפעילות לפי הצרכים העולים מהשטח"

מאז פרצה הקורונה לעולמנו נתקלו נוסעי התחבורה הציבורית בהנחיה חדשה והיא חובת הטענת הרב-קו בכסף או בחוזה נסיעה מותאם מראש ללא אפשרות הטענה אצל הנהג, דבר שהקשה מאוד על ציבור הנוסעים, כשלא פעם נוסעים 'נתקעו' ללא יכולת לשלם על הנסיעה ונאלצו לרדת מהאוטובוס.

בחברת סופרבוס זיהו את הצורך להרגיל את הציבור בהדרגה לנוהל החדש של משרד התחבורה ויזמו הפעלת אוטובוס מיוחד שסובב בשכונות העיר עם עמדות להטענת כרטיסי הרב-קו, ביעילות, בקלות ובנוחות, כאשר אוטובוס ההטענה הצטרף לפריסה רחבה של עמדות הטענה ברחבי העיר, העומדים לשירות התושבים.

בחברה ציינו בסיפוק את הסבב שערך האוטובוס ברחבי העיר וסיפרו על התעניינות גדולה ושביעות רצון רבה שהשמיעו תושבי העיר על היזומה הברוכה. נציגי החברה חילקו חומרי הסבר על דרכי ומקומות ההטענה ברחבי העיר והודו לתושבים על שיתוף הפעולה.

על 'הרפורמה' החדשה ישנן חילוקי דעות, כאשר יש מי שמברך על כך שהנהג פנוי להתרכז בנסיעה ובנוסף זמן הנסיעה מתקצר משמעותית, אך מנגד נשמעות טענות כי נוסע אשר 'נתקע' ללא כרטיס רב-קו אין באפשרותו לעלות לאוטובוס, גם אם בחיקו יש מזומן.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.