גאוות העיר: תורמי הכליה נעמדו לצילום משותף

יוסי לוז
ד' ניסן ה'תשפ"א 17/03/21
אמש נערך מפגש מיוחד בהשתתפות ראש העיר עליזה בלוך ו-40 תורמי ותורמות כליה, במסגרת ארגון 'מתנת חיים' • ראש העיר עליזה בלוך אמרה לתורמי כליה תושבי העיר: "אתם גאוותה של העיר שלנו. קבוצה מדהימה של אנשים שמתרכזים בלעשות טוב. מצדיעה לכם בשם העיר כולה"

לרגל תרומת הכליה ה-1,000 שנעשתה באמצעות ארגון 'מתנת חיים', אמש נפגשו עשרות תושבי העיר שתרמו כליה במסגרת זו, עם ראש העיר עליזה בלוך והם נעמדולצילום משותף.

במהלך המפגש אמרה ראש העיר לתורמים ולתורמות: "אני רוצה לומר לכם תודה גדולה בשם כל תושבי העיר. תמיד הייתי גאה בבית שמש, אבל היום כשאני עומדת ומסתכלת עליכם ועליכן, 40 תורמי כליה תושבי העיר, חרדים, חילונים ודתיים, אני מתמלאת בהשראה ובגאווה גדולה. זו בית שמש במיטבה".

ראש העיר הוסיפה ואמרה, כי "זוהי ההנצחה הטובה ביותר למייסד הארגון הרב ישעיהו הבר ז"ל ויש לי פינה חמה למתנת חיים כבר שנים רבות. אנחנו שבוע לפני בחירות ויש אווירה נוראית של רוע והשמצות ולראות אתכם, קבוצה מדהימה של אנשים שמתרכזים בלעשות טוב, זה הדבר הכי מרגש ועוצמתי. אני רוצה להודות לרבנית הבר המדהימה על ההזדמנות לבוא לכאן, את סמל להשראה ומופת עבור כולנו".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.