בעל עסק? זהו הפתרון שיסייע לך להגדיל רווחים

מהדריניוז
כ"ד טבת ה'תש"פ 21/01/20
בכל עסק קטן או בינוני מגיע הרגע שבו צריך לבצע קפיצת מדרגה, אבל הדרך מלאה באתגרים שתוקעים את התהליך מלהתקדם. מצד אחד, הגדילה שמביאה איתה עוד לקוחות, ומצד שני, ניהול העסק שגוזל זמן יקר ומשאבים. מצאנו עבורכם את הפתרון המושלם שיאפשר גם גדילה של העסק וגם חסכון בזמן ועלויות הניהול.

התפתחות עולם העסקים בעידן הנוכחי מציבה בפני בעלי העסקים אתגרים לא פשוטים. ההתקדמות הטכנולוגית וההתאמות לעולם הדיגיטלי והמתקדם מצריך לעיתים קרובות הקצאת משאבים ועלויות גבוהות שלעיתים הופכות את העסק ללא רווחי מבחינה כלכלית.

ויום אחד זה קורה: בכל עסק קטן או בינוני מגיע הרגע שרוצים לעשות קפיצת מדרגה ולשדרג את העסק. הדרך לשם מלאה באתגרים שאחד הבולטים שבהם הוא ניהול משרד על כל המשתמע מכך. מצד אחד, הגדילה מביאה איתה עוד לקוחות שצריך לטפל בהם מה שפוגע בזמן שהוקצה לניהול העסק. ובמקביל, ה״הישאבות״ לניהול העסק, קביעת פגישות, ניהול יומן, מעקב אחר הצעות מחיר, הזמנת ציוד ועוד. כל אלה גוזלים מבעל העסק זמן יקר ומשאבים שמונעים ממנו את ההתפתחות הכלכלית של העסק.

לשם כך נוצרו מספר פתרונות הנועדים להקל על בעלי עסקים ולצמצם עלויות. אחד הפתרונות המסקרנים והיעילים ביותר, הוא ׳VIO - V Office’ - שירותי משרד במיקור חוץ. כלומר, במקום שבעל עסק יצטרך להתמודד בעצמו עם בירוקרטיה, חשבונאות והתעסקות בפרטים טכניים שיגזלו את זמנו, הוא מקבל פתרון נוח ויעיל שנותן מענה לכל הצרכים שלו בדמות שירותי ניהול משרד באופן חיצוני.

היתרון הגדול כמובן, הוא החסכון בהעסקת מזכירה או מנהלת חשבונות באופן ישיר בבית העסק. ללא תקופת הכשרה לעובד/ת, ללא יחסי עובד-מעביד, ללא שכירות מקום עבור השירות וללא התעסקות בעניינים שוליים.  במקום זה, VIO - V Office  מציעים את מלא השירותים לניהול העסק, הפקת חשבוניות, גבייה, תשלומים, סליקת אשראי, הגשת חומר להנהלת חשבונות, ניהול לקוחות באופן מלא, תיאום פגישות בזמינות מלאה באמצעות הדואר האלקטרוני, שליטה מרחוק על היומן, ניהול שוטף של הזמנות רכש ועוד.

הפתרון אותו מציעים VIO - V Office הוא פשוט וחכם, חוסך משאבים ועליות ברמה שהשאלה הנשאלת היא - איך לא חשבו על זה קודם? באמצעות VIO - V Office כל עסק, קטן וגדול כאחד, יכול להנות משירותי ניהול משרד ברמה הגבוהה ביותר, בהתאם לצרכים הספציפיים של העסק. בברירת המחדל של VIO - V Office ישנם חבילות שירות ב-3 רמות, בייסיק, אנטר ופרימיום. כאשר ניתן להתאים חבילה מותאמת לכל עסק בהתאם לצרכים שלו.

מעוניינים לשדרג את העסק שלכם? מוזמנים ליצור קשר!

ברכה ברוינר - 052-7175163

brachy.broiner@gmail.com

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.