בעל הדירה מבית שמש שהרוויח 70 אלף ₪

אביעד הרוש
י"ז חשון ה'תשפ"א 04/11/20
במקרים רבים אנו נתקלים בסיטואציה שבה אין לנו דרך להוכיח תביעה ממונית או נזק כזה או אחר. במקום להפסיד (עשרות) אלפי שקלים, הכירו את 'אינסק' חנות לשירותי ריגול שתסייע לכם להוכיח בצורה פשוטה את תביעתכם. כל הפרטים.
אילוסטרציה
אילוסטרציה

לעיתים קרובות מתפרסמות בתקשורת ידיעות על מקרים מזעזעים של התעללות בילדים במעונות, או קשישים המוכים באלימות על ידי המטפלים, ותמיד נשאלת השאלה כיצד נוכל אנו לוודא שמקרים שכאלה חלילה לא יקרו לנו. חשיפת אותם מקרים מתאפשרת לרוב באמצעות תיעוד ממצלמות נסתרות שמוקמו באזור או אמצעי ריגול נוספים המאפשרים את חשיפת האמת. ובכלל, באמצעות מצלמות נסתרות ניתן לפתור תעלומות רבות שאיש לא ידע לרדת בהן לחקר האמת. אך היכן עובר הגבול בין התקנת מצלמה נסתרת לביטחון אישי לבין פלישה חמורה לפרטיות? האם תיעוד שהושג באמצעות מצלמה נסתרת הוא קביל מבחינה משפטית במקרה של הגשת תלונה למשטרה או תביעה משפטית?

"רוב מוחלט של האוכלוסייה אינו מודע לתחום הריגול והמעקב" אומר לנו צבי, מבעלי החנות לשירותי ריגול 'אינסק'. "לאנשים אין מושג כמה בעיות הם היו יכולים לחסוך לעצמם לו היו נעזרים בשירותים שיש לשוק להציע. המוצרים שיש לנו בחנות יכולים לסייע לנתבעים בבתי דין לענייני ממונות, לבעלי עסק שמתמודדים עם תביעות מצד העובדים, בעל חברה שרוצה לדעת היכן רכבי החברה מסתובבים, ועוד אינספור מקרים דומים. רק לאחרונה אירע לנו מקרה של זוג שהפר חוזה לרכישת דירה בטענה כי אחד מבני הזוג סובל מבעיה רפואית ובאמצעים פשוטים הוכחנו שהם אינם דוברי אמת ובעל הדירה הרוויח 70 אלף שקל דמי ביטול חוזה.

"מקובל לחשוב כי אמצעי מעקב וריגול נוגעים רק לסיפורי בלשים ואגדות, אך האמת היא שכל אחד ואחד יכול להסתייע בשירותי החנות. אצלינו ב'אינסק' יש שלושה תחומים עיקריים, הראשון הוא מוצרים הנמכרים בחנות. מצלמות נסתרות, מכשירי ג'י פי אס, מכשירי האזנה וכדומה. התחום השני הוא משרד חקירות הכולל מעקבים ובילוש. והתחום השלישי הוא מעבדה לשחזור מידע ממכשירים סלולריים, כרטיסי זכרון וכל נושא הסייבר. באמצעות שלושת הזרועות הללו אנחנו מעניקים ללקוח שירות מלא ואמין שיכול לפתור הרבה מאד בעיות עוד בטרם הן צצות, לו רק אנשים היו יודעים להיעזר בשירותים שלנו בצורה נכונה".

"וכל הפעילות שלנו חוקית לחלוטין", מחדד צבי. "יש גבול ברור מאד בין תיעוד חוקי לשאינו חוקי, יש כללים היכן מותר לשים מצלמה והיכן לא. חשוב לזכור כי תיעוד שהושג בדרך שאינה חוקית, אינו קביל מבחינה משפטית והוא למעשה חסר ערך. אצלינו ב'אינסק' יודעים לתת את השירות המדויק והנכון לכל לקוח ולייעץ לו מבחינה מקצועית מה נכון עבורו. אנחנו רשת ותיקה ומנוסה עם מספר סניפים בכל הארץ, כולל כאן בבית שמש , וב"ה זוכים לסייע להרבה אנשים במגוון רחב של נושאים ונשמח לעזור לכל אחד שיבקש".

 

יש לכם שאלות (כמובן אפשר גם בעילום שם)  חייגו עכשיו למומחה של אינסק  0723728489  

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.