"בעט בראשי": נערים תקפו נהג אוטובוס וגרמו לתאונה

יוסי לוז
כ"ט טבת ה'תשפ"א 13/01/21
קבוצת נערים תקפה אמש נהג אוטובוס בקו 19, לאחר שזה התקשר למשטרה להתלונן על כך שהם מפריעים לו בעבודתו, מטילים את אימתם על הנוסעים ולא חובשים מסיכה – וגרמו לתאונה, שבנס הסתיימה ללא נפגעים • הנהג ל'מהדריניוז': "לא רציתי להעיר להם בשביל לא להיגרר לעימות, מאחר ואני יודע שהם מחפשים אותי"
צילום: דוברות איחוד הצלה
צילום: דוברות איחוד הצלה
עוברי אורח שהיו עדים למקרה | באדיבות המצלם

תאונה חריגה אירעה בשעות הערב אמש, כאשר אוטובוס עירוני של חברת סופרבוס פגע ברכב חונה ברחוב נחל שורק שברמה א', לאחר שמספר צעירים תקפו אותו במהלך הנסיעה מסיבה שאינה ברורה ובכך הסיחו את דעתו וגרמו לתאונה זו, שבנס הסתיימה ללא נפגעים.

על פי הפרטים שהגיעו למערכת האתר עולה, כי במהלך נסיעה שגרתית של קו 19 בשעות הערב המאוחרות אמש, נהג האוטובוס התנגש במהלך נסיעתו ברחוב נחל שורק בעיר ברכב חונה לאחר שהותקף על ידי מספר נערים, לאחר שטענו כי לא עצר בתחנה לאשה שביקשה לעלות.

בשיחה עם 'מהדריניוז' סיפר נהג האוטובוס את שאירע: "שישה נערים עלו על האוטובוס ברחוב יונה בן אמיתי (רמה ג'), כשרק אחד מהם שילם על הנסיעה. כל השישה התיישבו בספסל האחורי, הורידו מסכות והחלו להשתולל, תוך שהרעישו וצעקו האחד לשני, כשבעקבות כך אחת הנוסעות, בחורה חרדית שהרגישה שלא בנוח, ירדה מהאוטובוס".

"שניים מתוך קבוצה הנערים האלו נוסעים איתי לעיתים קרובות, בנסיעות שלקראת סוף השירות, בהם תנועת הנוסעים דלילה - ואני מכיר אותם ככאלו שעושים בעיות", הוסיף נהג האוטובוס. "לא רציתי להעיר להם על המסכות ולהתקוטט אתם בשביל לא להיגרר לעימות, מאחר ואני יודע שהם מחפשים אותי".

הנהג המשיך בנסיעתו והגיע לרחוב נחל שורק שברמה א'. "הייתי קצת בלחץ", משתף הנהג ומוסיף, כי "עלו ילד וילדה על האוטובוס והמשכתי לנסוע, פתאום שמעתי דפיקה חזקה וצעקות ונלחצתי, לרגע חשבתי שדרסתי מישהו – ואז קבוצת הנערים צעקו לי יש אישה שרצה למה לא עצרת לה, אז שאלתי למה הם צעקו והלחיצו אותי".

הנהג מספר כי בשלב זה, אותה קבוצת נערים התחילו לקלל אותו ולהטיל אימה. "התקשרתי למשטרה וניהלתי את השיחה באוזנייה, דיווחתי על כך שישנה קבוצת נערים שמשתוללת, מטילה אימה על הנוסעים, כשהם ללא מסכות", מוסיף לשתף הנהג.

בעקבות כך, "אחד הנערים שהבין שאני על הקו עם המשטרה הגיע אלי, קילל אותי וירק עלי. המזל שלי היה שהיה מגן ביני לבין הנוסעים וזה מה שמנע ממנו לתת לי אגרוף. המשכתי בנסיעה ולתומי חשבתי שברגע שאסע הם יפסיקו".

"אחד הנערים עלה על לוח השעונים והשמשה הקדמית, בעט עם רגלו בראשי והסתיר לי את שדה הראייה, בו בזמן ששאר חבריו התגודדו סביבי, צעקו עלי והסיחו את דעתי מהמשך הנסיעה, כשבעקבות כך פגעתי בדלת רכב שחנה בצדי הכביש", מוסיף לתאר הנהג. "בעקבות הפגיעה ברכב והרעש שנשמע בעקבותיו, הרבה אנשים שעמדו בתחנה הסמוכה וגם כאלו שעברו ברחוב התגודדו סביב האוטובוס ובעקבות כך הנערים נלחצו וברחו מהזירה".

בעקבות המקרה וכצעד של מחאה, חברת סופרבוס' הודיעה כי בין השעות 12:30 בצהריים ועד ל-16:30 היום, קו 19 ימשיך לפעול, אך לא ייכנס לשכונות רמה א' ורמה ג'.

נזכיר, כי רק לפני כשבועיים אירע מקרה נוסף בעיר, בו הותקף נהג החברה על רקע אכיפתו את מגבלות הקורונה. המקרה התרחש על קו 12 בשכונת רמה ב' בעיר, כאשר הנהג הותקף לאחר שהזעיק משטרה בשל סירובו של אחד הנוסעים לעטות מסיכה על פניו באוטובוס.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.