בנושאים הלכתיים: הנהלת הסניף נפגשה עם רבני הארגון

יוסי לוז
כ"ז חשון ה'תשפ"א 14/11/20
בשבוע שעבר ערכו בסניף 'איחוד הצלה' בעיר, ישיבת עבודה עם רבני הארגון ורכז ההלכה בנושא פעילות הכוננים בפעילותם להצלת חיים בשבתות • בנוסף, הנהלת הסניף ערכה פגישת היכרות עם מפקד תחנת משטרת בית שמש החדש ונבחנו שיתופי פעולה במגוון תחומים
צילום: דוברות איחוד הצלה
צילום: דוברות איחוד הצלה

בשבוע שעבר נערכה פגישת עבודה ב'איחוד הצלה' בית שמש עם הנהלת הסניף, רבני הארגון ורכז ההלכה בסניף, כאשר הפגישה עסקה במספר נושאים העומדים על הפרק בעיקר בנושא כונני השבת הפועלים בקריאות השונות אליהן הם נקראים.

במהלך הישיבה הוענק פרס יקיר החודש מאגף ההלכה בארגון למתנדב וחבר ביחידת האופנועים אברימי לוינגר, על פעילותו הרבה למען הצלת חיים, כולל שבתות וחגים, תוך עמידה בכללי הארגון ואגף ההלכה.

ב'איחוד הצלה' הודו לרבני הארגון הרב קרליץ, הרב רוזנברג והרב הלפרין, על השקעתם הרבה יחד עם רכז ההלכה בסניף חיים דרייפוס, שפועלים על מנת שהמתנדבים יוכלו להמשיך ולהציל חיים בצורה המושלמת ביותר, תוך הקפדה על שמירת השבת.

נוסף על ישיבה זו, ביום חמישי נערכה פגישת היכרות ובניית שיתוף פעולה של סניף 'איחוד הצלה' עם מפקד תחנת משטרת בית שמש החדש סנ"צ שלומי טובול ומטה הסניף, כאשר השתתפו בה קציני המטה, יחד עם הנהלת סניף הארגון, בהם יו"ר הסניף דוד לף, מנהל אגף מבצעים באיחוד הצלה גלעד סלומון, והרכז המבצעי חיים לנדסמן.

בפגישה אף השתתפו סגן מפקד התחנה רפ"ק וסאם עלי, קצין האג"מ רפ"ק קובי תומר ומפקד נקודת רמת בית שמש רפ"ק רפי איטה, כאשר במהלכה הציגו ב'איחוד הצלה' את יכולות הארגון והסניף באירועי שגרה וכן באירועים חריגים וקיצוניים ואף נבחנו שיתופי פעולה במגוון תחומים עם המשטרה.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.