במהלך השבת: בן 9 חודשים פיתח אלרגיה וניצל

יוסי לוז
ט' אדר ה'תשפ"א 21/02/21
בצהרי השבת ניצלו חייו של תינוק, בזכות תושייתו ותגובתו המהירה של מתנדב 'איחוד הצלה', שהזריק לילד מזרק אפיפן בעקבות תגובה אלרגית קשה למאכל מסוים שאכל • פארמדיק הארגון נתן לתינוק תרופות נוספות לייצב את מצבו והוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך טיפול בבית החולים
אילוסטרציה | צילום: דוברות איחוד הצלה
אילוסטרציה | צילום: דוברות איחוד הצלה

בשעות הצהריים של השבת האחרונה תינוק כבן תשעה חודשים פיתח אלרגיה קשה לאחר שככל הנראה אכל מאכל שהיה אלרגי אליו. מתנדב 'איחוד הצלה' מאיר פרל, שאל פתח ביתו הגיע התינוק עם אחד מבני המשפחה,  הזריק לילד מזרק אפיפן והוא פונה להמשך טיפול בבית החולים.

מדוברות 'איחוד הצלה' נמסר, כי " בשבת בצהריים הגיעו לפתח ביתו של מאיר עם תינוק עם תגובה אלרגית קשה לאחר שככל הנראה אכל מאכל שהיה אלרגי אליו. מאיר הזריק לילד מזרק אפיפן שהיה ברשותו כשבמקביל התקשר למוקד 1221 של איחוד הצלה שיזניק אמבולנס וכוחות נוספים לסיוע".

כונני השבת של איחוד הצלה סניף בית שמש הגיעו במהירות למקום, הפרמדיק דניאל שור נתן לילד תרופות נוספות לייצב את מצבו ובהמשך התינוק פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך טיפול בבית החולים.

באיחוד הצלה סניף בית שמש שבים וקוראים לתושבים לחייג מיידית במקרה רפואי 1221 למוקד 'איחוד הצלה', שיזניק אמבולנס וכוננים הקרובים אליכם ולא לצאת ולחפש כוננים וצוותים רפואיים בבתיהם דבר שעלול לעכב טיפול מציל חיים.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.