בלעדי: עדות אישית לתאונה המזעזעת במרכז המסחרי של רמה א'

יהודה סגל
ב' שבט ה'תשע"ח 18/01/18
במקום ללכת לגן, הילד הלך לבית עולמו...
קרדיט: חיים וויצמן
קרדיט: חיים וויצמן

כפי שדיווחנו מיד במהדריניוז, סמוך לשעה 8:30 הבוקר (חמישי) אירעה תאונה קטלנית ברחוב נחל הקישון בבית שמש באב ובנו. הילד בן 6 נהרג במקום, והאב פצוע קשה. האב שנפצע בתאונה הוא הרב רותם אפלבוים שליט"א, מו"צ ברמה ג'.

הנה עדות בלעדית של צבי טחלוב, שנכח במקום:

ישבתי באוטובוס קו 14 בכיוון הנגדי. היה עומס תנועה כרגיל בשעות אלו, ואני רואה שעומס תנועה נגרם מהולכי רגל שחוצים כל הזמן, ולפי החוק זכות הקדימה היא שלהם. בעודי חושב על פתרון להולכי הרגל, אני רואה אדם אוחז ביד בנו וחוצה אתו את הכביש כשהאוטובוס נכנס מכיוון המעגל תנועה למעבר החצייה. הייתי בטוח שהוא יבלום. אבל במקום לבלום, הוא עלה עליהם.

מיד היו צרחות באוטובוס שנסעתי בו, וביקשתי לרדת (כמגיש עזרה ראשונה). ירדתי ורצתי לכיוון האוטובוס הפוגע. הילד שכב שם ללא הכרה. האבא היה בהכרה - כך הבנתי ממה שראיתי שם. כשראיתי שהאירוע גדול עלי הזעקתי את מד״א, וניסיתי לתת להם פרטים עד כמה שאני יכול. התרחקתי משם מיד כשראיתי את הכוננים מגיעים בריצה.

הנה סרט ראיון עם יו"ר זק"א בית שמש, אברהם קאפ:

״מדובר בתאונה קשה ומזעזעת, ילד בן 6 ואביו שהיו בדרכם לתלמוד תורה נדרסו מאוטובוס כאשר עברו במעבר חציה. כאשר הגעתי לזירת התאונה הילד היה לכוד תחת האוטובוס במצב אנוש. צוות רפואי של מד״א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו לאחר שמאמצי החייאה כשלו, אביו פונה לביה״ח במצב בינוני, צוות זק״א בית שמש טיפלו בגופה ובממצאים כדי להביאם לקבורה.״

והוסיף: "כאבא לילדים היה לי מאוד קשה לטפל בזירה ולראות את הילד הקטן ללא רוח חיים, כאשר התיק בית ספר היה לידו".

הודעת הקהילה:

עקב הבשורה המרה על התאונה בנחל קישון שבה נהרג בנו של מזכה הרבים אשר מוסר שיעור בכל שבוע בבית מדרשינו הרב רותם אפלבוים שליט"א שהרב עצמו במצב קשה מתבקש הציבור לשאת בתפילה ובתחנונים לרפואתו השלימה של הרב רותם בן חווה בתושח"י כמו"כ מי שיכול לראות במה אפשר לעזור למשפחה בהתארגנות לשבת וכו', הם גרים ברחוב יחזקאל 11. ושיהיו רק בשורות טובות!

בס"ד, יהודה סגל

YSMehadrinews@Gmail.com

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.