בית שמש: הושק כרטיס מתנדב

מערכת מהדריניוז
י"ג כסלו ה'תשפ"ב 17/11/21
השבוע נערך ערב השקת כרטיס מתנדב עירוני למתנדבי העיר שייתן הטבות של עסקים ארציים ומקומיים. האירוע הובל על ידי יחידת ההתנדבות במנהל הרווחה והשירותים החברתיים, מנהל חינוך, נוער וקהילה בעיריית בית שמש ורשת המרכזים הקהילתיים בעיר.

ראש העיר ד"ר עליזה בלוך מסרה: "השקת כרטיס המתנדב היא הדרך שלנו להגיד שהתנדבות זו תפיסת עולם. זאת הדרך שלנו לייצר חברה יותר טובה, יותר בריאה. ההבנה שלנו שהעשייה היא לקיחת אחריות היא המסר הגדול. כדי להעניק מעט לאלו המעניקים הרבה החלטנו להשיק את כרטיס המתנדב בשיתוף בין רשת המרכזים הקהילתיים שלנו ומנהלי החינוך והרווחה. מי ייתן ונראה המון אנשים מחזיקים בגאווה כרטיס מתנדב שיעשה טוב לעיר כולה".

סגנית ראש העיר וממונה על הרווחה עו"ד רינה הולנדר: "הבחירה לצאת ולסייע למישהו אחר אינה ברורה מאליה. כולנו טרודים בענייני היומיום, ובין כל המחויבויות שלנו קשה למצוא זמן שאותו ניתן להקדיש למען אנשים אחרים. המתנדבים אשר גדשו את האולם אתמול מייצגים עוד מתנדבים רבים כמוהם- אשר לא נתנו למצוקת האחר לעבור לידם ללא תגובה. כל אחד ואחד מהם בחר בחירה מושכלת להקדיש מזמנו וממרצו לאחר. כרטיס המתנדב הוא שי צנוע שמבטא את תודתנו הגדולה לכם, המתנדבים! תודה ל אביה קירשנבוים-בוחניק, לנגה מורדוק ויתר עובדי מינהל הרווחה. תודה לצוותים ממינהל החינוך ומרשת המתנ"סים. שיתוף הפעולה ביניכם מעצים את עבודת המתנדבים לטובת כולנו".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.