"תרבות נגישה": השר חילי טרופר סייר בהיכל החדש

מערכת מהדריניוז
כ"א אלול ה'תשפ"א 29/08/21
שר התרבות והספורט חילי טרופר ערך סיור בהיכל התרבות העירוני שבנייתו הסתיימה לאחרונה וכעת נמצא לקראת פתיחת עונת המנויים • ראש העיר עליזה בלוך: "אני מודה לשר התרבות על תמיכתו ומתרגשת לקראת פתיחת היכל התרבות שישמש את כלל תושבי העיר"
צילום: האדריכל גיורא שפיר
צילום: האדריכל גיורא שפיר

במהלך היום הגיע שר התרבות והספורט חילי טרופר לביקור בעיר, במהלכו ערך סיור בהיכל התרבות לקראת פתיחת עונת המנויים, כאשר במקום עתידים להתקיים מופעי מוזיקה, הצגות וכמובן מופעים המותאמים לציבור דתי וחרדי ועוד.

בניית היכל התרבות החדש, נזכיר, הסתיימה בחודשים האחרונים לאחר אין סוף עיכובים ותכנונים – והוא עומד ומוכן לקראת אירועי תרבות רבים שיערכו בתחומו, כמו מופעי מוזיקה, הצגות, בידור ועוד, כאשר במקום ניתן למצוא שפע של חנייה לנוחות האורחים העתידיים להגיע אליו.

במהלך הביקור במקום אמר השר טרופר, כי "תרבות נגישה היא תרבות שטובה לכולם ומשקפת את כלל הקהילות בדיוק כפי שהעיר בית שמש פועלת", תוך שנתן את ברכתו להמשך הדרך, בירך על הפתיחה המיוחלת ואיחל לראש העיר הצלחה.

ראש העיר ד"ר עליזה בלוך הודתה על הדברים ואמרה: "אני מודה לשר התרבות על תמיכתו ומתרגשת לקראת פתיחת היכל התרבות שישמש את כלל תושבי העיר. כולם יוכלו ליהנות מתרבות קרוב לבית. מהרו להזמין מנויים".

נזכיר, כי הביקור הקודם של השר חילי טרופר בעיר נערך לפני כחצי שנה ובמהלך מערכת הבחירות לכנסת ה-24, במסגרתו נערך טקס חניכת אולם הספורט בבית הספר ז'בוטינסקי בעיר. הביקור עורר זעם בקרב חברי סיעת הליכוד שתקפו את ראש העיר עליזה בלוך כי היא מתכסה  בנוצות לא לה וכי מדובר בתעמולת בחירות למפלגות מגוש 'רק לא ביבי'.

"מה היה דחוף כל כך לראש העיר לקיים בתקופת בחירות אירועים 'תמימים' עם נציגים ממחנה 'רק לא ביבי'?", תקף אז משה שטרית ותמה: "איזה נזק היה נעשה אם סיורים ראויים אלו היו נדחים לאחר תקופת הבחירות? התשובות ברורות, שום דבר לא דחוף".

יו"ר סיעת הליכוד שלום אדרי תקף גם הוא את ביקורו של טרופר והוסיף: "כולי תקווה, כי מקרה זה לא יחזור על עצמו גם בחניכת היכל התרבות העירוני, שאלמלא ההתעקשות וגיוס המשאבים של סיעת הליכוד הוא לא היה נבנה עד עצם היום הזה", תוך שציין וביקש לתת את הקרדיט הראוי למי שבאמת עמד מאחורי בניית אולם הספורט והיכל התרבות.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.