בטקס מיוחד: נחנכה המרפאה החדשה של לאומית

יוסי לוז
כ"ו סיון ה'תשפ"א 06/06/21
באירוע מיוחד, חנכה קופת חולים לאומית מרפאה חדשה בשכונת חפציבה בעיר, בהשתתפות בכירי העירייה ונכבדים נוספים • חבר הכנסת משה אבוטבול העלה על נס את העמידה של לאומית לימין הציבור בימי הקורונה • ראש העיר עליזה בלוך: "לאומית ידועה במקצועיות ובמענה המהיר שלה"

מעמד רב רושם נערך במהלך השבוע האחרון במסגרת טקס חנוכת המרכז הרפואי החדש של לאומית שירותי בריאות בשכונת חפציבה בעיר, זאת כחלק ממערך התנופה וההתפתחות המרשימה של לאומית בבית שמש.

האירוע המיוחד נערך בהשתתפות בכירי העירייה והנהלת קופת החולים, חבר הכנסת משה אבוטבול, ראש העיר עליזה בלוך, המשנה לרה"ע ומחזיק תיק הבריאות ישראל סילברסטין, יו"ר 'עזרת אחים' אברימי קאפ, יו"ר לאומית מר יעקב קוקי אדרי, מנכ"ל לאומית מר חיים פרננדס, מנהל מחוז ירושלים בלאומית מר עודד ויגרצין, הנהלת האזור בראשות מנהל האזור מר יאיר רט, מנהלי המרכזים הרפואיים של לאומית בעיר, רבנים ואישי ציבור אשר העלו על נס את פעילותה הענפה של לאומית שירותי בריאות.

קודם לאירוע, הגיעה הנהלת הקבוצה, יו"ר הדירקטוריון, מנכ"ל לאומית, מנהלי המחוז והצוות המקצועי, לפגישת עבודה בלשכת ראש העיר עליזה בלוך וסקרו בפניה את ההתפתחות המרשימה של לאומית בבית שמש. כמו כן, הם שוחחו על צרכי מערכת הבריאות בעיר ובחנו יחדיו שיתופי פעולה שעל הפרק.

ראש העיר ציינה לשבח את מסירותה הידועה של לאומית ושל ראשיה בכל הנוגע לשירות, מקצועיות ואמינות ואמרה לראשי הקבוצה כי כל קבוצת בריאות שתשקיע משאבים בפיתוח מערכת הבריאות בעיר, תזכה לאוזן קשבת ושיתוף פעולה גורף מצד העירייה.

במהלך המפגש המיוחד עם ראשי והנהלת לאומית שירותי בריאות ציינה עליזה בלוך כי היא מעוניינת ליצור מספר שיתופי פעולה ופרויקטים משותפים שניתן לפתח יחד עם לאומית שירותי בריאות.

קדם לאירוע טקס קביעת מזוזה ראשית במרכז הרפואי שנערך בשעות הבוקר של יום ראשון, בו נשא דברים הגאון רבי יחזקאל כהן מרבני שכונת חפציבה כשהוא ציין לשבח את עמידתה של לאומית לצדו של המגזר החרדי תושבי העיר בכל ימות השנה בכל ההיבטים השירותים וההלכתיים.

בדבריו אמר הרב, "לאומית יודעת לתקשר ולשתף פעולה עם כולם באופן מעורר השראה, הם הוכיחו במהלך השנה האחרונה כי הם היו זמינים באופן חסר תקדים לכל פנייה ולכל טלפון". הגאון רבי יחזקאל כהן איחל בהצלחה למנהלי המרכז הרפואי ואמר כי הוא בטוח שהדבר יביא בשורה של ממש לתושבי העיר.

את המעמד הנחה יאיר רט מנהל אזור יהודה, אשר בטוב טעם העלה את פעילותה הענפה של לאומית שירותי בריאות בעיר בית שמש. יו"ר לאומית בירך את הנהלת המחוז והאזור על פתיחת המרכז הרפואי והדגיש כי במרכז רפואי מרשים זה הפרוס על כ-530 מ"ר, הושקעו כ-3 מיליון שקלים, כולל ציוד רפואי ומחשוב.

מנכ"ל לאומית, מר חיים פרננדס ציין כי היום ללאומית בבית שמש יש כ-26,000 לקוחות, שמהווים נתח שוק של 18.5%, כאשר הסניף הנוכחי הינו סניף חדש שנמצא בצמיחה מתחילת השנה ואנו מצפים שימשיך ויצמח במהלך השנים הבאות. המרכז הרפואי החדש שייך לאזור יהודה וביתר בלאומית המשרת כ-66,000 לקוחות, ומעניק שירותים ב-25 מרכזים רפואיים מרשימים של לאומית.

מנהל המחוז, מר עודד ויגרצין בירך וציין כי בלאומית הלקוח הוא במרכז העשייה שלנו ואנחנו שואפים להעניק ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר, כמו שראוי שתנהג מערכת ציבורית המשרתת את לקוחותיה.

גם חבר הכנסת הרב משה אבוטבול, לקוח ותיק בלאומית ואשר בעבר שימש כראש עיריית בית שמש, נשא דברים וציין לשבח את לאומית שירותי בריאות הידועים ברופאים המומחים שלה ובמקצועיות נדירה.

בלאומית שירותי בריאות מציינים כי בעיר בית שמש ישנם כבר 11 מרכזים רפואיים, כאשר עוד שניים נמצאים בשלבי בנייה. "מדובר במספר חסר תקדים של מרכזי רפואה אשר הוקמו בכדי לתת מענה לאלפי הלקוחות תושבי העיר", אומרים שם.

עוד הוסיפו בלאומית כי היעד הוא להקים מרכז רפואי בכל שכונה שתוקם בעיר בית שמש. "עד היום כבר הקמנו מרכזי רפואה בכל אזור חדש שנבנה בעיר, והיעד הוא להקים עוד ועוד מרכזי רפואה".

יצוין כי המרכז הרפואי החדש בשכונת חפציבה בעיר בית שמש, מעניק את כל מגוון השירותים החל מרפואה ראשונית, רפואת נשים, רפואה מקצועית, בית מרקחת, התפתחות הילד ועוד ומהווה בשורה של ממש לאלפי לקוחות לאומית אשר מעתה ואילך יוכלו לקבל את השירות והמקצועיות בסמוך לביתם ללא טרחה מיותרת.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.