בבית הכנסת | חשד: ביצע מעשים מגונים בקטינים

יוסי לוז
י"ד כסלו ה'תשפ"א 30/11/20
נער כבן 16, תושב העיר, נעצר אמש לאחר חקירה סמויה שהתנהלה בעניינו ולפיה במשך כשנתיים ביצע מעשי סדום במספר קטינים בני 4-7 • על פי החשד, הצעיר ביצע את מרביתן של מעשים אלו באזור ובתוך אחד מבתי הכנסת בעיר ואף שידל את הקטינים לבצע עבירות אלו אחד בשני
אילוסטרציה
אילוסטרציה

ביממה האחרונה, לאחר חקירה סמויה שנערכה והפכה לגלוי, עצרה משטרת ישראל נער כבן 16, תושב העיר, בחשד שביצע מעשים מגונים בקטינים בגילאי 4-7 לאורך השנתיים האחרונות - הבוקר הוא יובא בפני בית המשפט בחשד שביצע מעשים אלו.

מדוברות המשטרה (ירושלים) נמסר, כי "ראשיתה של החקירה הסמויה במידע שהתקבל במשטרה, לפיו החשוד בן ה 16 תושב בית שמש, מבצע עבירות מין חמורות בקטינים, מרביתן באזור ובתוך אחד מבתי הכנסת בעיר".

במהלך החקירה הסמויה, אספו חוקרי המשטרה ראיות וממצאים, גבו עדויות ממספר קטינים (4-7) והצליחו לחשוף מסכת עבירות מין, אותן עפ"י החשד ביצע החשוד לאורך השנתיים האחרונות. עוד עלה החשד, כי החשוד שידל את הקטינים לבצע עבירות דומות אחד בשני.

בדוברות המשטרה הוסיפו, כי "עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, אמש עצרו חוקרי המשטרה את החשוד והוא הובא לחקירה בחשד שביצע עבירות מין בקטינים".

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.