באמצע הלילה: הפר בידוד והקים רעש בפארק • צפו

יוסי לוז
א' שבט ה'תשפ"א 14/01/21
שוטרים הוזעקו לאחר חצות ליל לפארק ציבורי בעיר בעקבות דיווח על הקמת רעש, אך כשהגיעו למקום התברר כי אחד האחראיים למקור הרעש, צעיר בשנות ה-20 לחייו, מפר בידוד ובעקבות כך נפתחה חקירה כנגדו • "השניים ניסו להתל בשוטרים ומסרו פרטי זיהוי לא נכונים ובשל כך ביקשו השוטרים לעכבם אל תחנת המשטרה"
אכיפת קורונה | אילוסטרציה
אכיפת קורונה | אילוסטרציה

בשעות הלילה המאוחרות שבין שלישי לרביעי התקבל דיווח במשטרה על הקמת רעש באחד הפארקים בבית שמש. שוטרים שהגיעו למקום מצאו שני בחורים צעירים שבתחילה סירבו להזדהות, אך בסופו של דבר התברר כי אחד מהם מפר בידוד, ובעקבות כך נפתחה נגדו חקירה.

מדוברות המשטרה (ירושלים) נמסר, כי "הלילה לאחר חצות התקבל דיווח במשטרה אודות רעש חזק של מוסיקה מפארק ציבורי בבית שמש. שוטרים שהגיעו למקום איתרו את מקור הרעש לו אחראים שני צעירים תושבי העיר בשנות ה-20 לחייהם שככל הנראה בהשפעת אלכוהול".

על פי דוברות המשטרה, בתחילה, כשביקשו השוטרים לזהותם, ניסו השניים להתל בשוטרים תוך שמסרו פרטי זיהוי לא נכונים ובשל כך ביקשו השוטרים לעכבם אל תחנת המשטרה ונאלצו לגבור אף על התנגדותו של אחד המעורבים.

"בחיפוש בכליהם שנעשה עפ"י חוק", הוסיפו במשטרה, "אותרו תעודות מזהות של השניים וברשותו של אחד אף אותר חומר החשוד כסם. בדיקתם במערכת המשטרתית העלתה כי אחד המעורבים נדרש לשהות בבידוד על פי הנחיית משרד הבריאות לאחר שנחשף לחולה מאומת, והוא הוחזר לביתו ועתיד להיחקר בסיום תקופה זאת".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.