באירוע חגיגי: נחנך המבנה החדש של ת"ת 'תורת שלום'

יוסי לוז
ב' סיון ה'תשפ"א 13/05/21
הבוקר נערך טקס חנוכת הבית לתלמוד תורה הוותיק 'תורת שלום', עם כניסת למבנה החדש בשכונת מ'3 ברמת בית שמש א' • ארנרייך: "מאד מרגש להיזכר בימים של העשייה בתחילת הדרך ולראות היום את מזמור שיר חנוכת הבית. תודה גדולה לכל השותפים ובראשם ראש העיר"

במהלך הבוקר נערך אירוע חגיגי ומרגש, במהלכו נחנך המנה החדש של תלמוד תורה תורת שלום' בשכונת מ'3 ברמה א', בהשתתפות רבנים, אישי ציבור, ראש העיר, סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך ישעיהו ארנרייך, המשנה לרה"ע יצחק אלמליח, צוות הת"ת, ההורים והתלמידים.

במהלך האירוע אמרה רה"ע עליזה בלוך, כי "זה רגע משמח שבו אנו עוצרים ואומרים תודה על הרגע שזכינו להגיע אליו בחניכת בית כזה מפואר לתורה ולתפילה. דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם – עם האיכויות של 'תורת שלום' בהובלת הרב קוריץ אני יודעת כמה רחוק יגיעו תלמידי המוסד החשוב, הראוי והאדיר הזה, שב"ה עוד יהפוך להיות מותג חזק ומנצח בעיר.

"בהזדמנות זו ארצה לומר תודה גדולה לשותפי הרב ארנרייך על עבודתו היוצאת מן הכלל", הוסיפה בלוך ואמרה, כי "אני מאמינה גדולה במקום הזה ורוצה להודות לרב קוריץ, במיומנות יוצאת דופן של מנהל ואיש חינוך הוא יודע להגיד 'אני לא אתפשר על יראת שמים ועל חינוך, אך גם לא על מידות טובות, על מצוינות ועל גמישות'. היכולת של להצטיין בכל מידה היא נדירה ואני מאחלת שימשיך בעשייתו החינוכית החשובה, להגדיל תורה ולהאדירה".

סגר"ע ומחזיק תיק החינוך ישעיהו ארנרייך אמר בדבריו: "אני עומד פה ומברך בהתרגשות רבה שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה. כמה ציפינו וחיכינו לרגע הזה בו המוסד החשוב הזה ייכנס למבנה קבע ראוי ומכובד".

"מרגש להסתכל על הילדים ולראות כאן תלמידים מכל הגוונים, יושבים ב"ה זה לצד זה ומתחנכים לתורה, יראת שמים ומצוינות בכל המובנים וזה בזכות הרב קוריץ שמוביל את המקום הזה במשנתו המיוחדת, במסירות גדולה ובעיקר עם חזון", הוסיף ארנרייך, תוך שציין, כי "מאד מרגש להיזכר בימים של העשייה בתחילת הדרך ולראות היום את מזמור שיר חנוכת הבית. תודה גדולה לכל השותפים ובראשם רה"ע".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.