אישום חמור: "הפר החלטת בית משפט; תקף והיכה"

יוסי לוז
י"ב אב ה'תשפ"א 21/07/21
חטיבת התביעות במשטרה הגישה כתב אישום ובקשה למעצר עד תום הליכים כנגד תושב העיר, המואשם בהפרה חוזרת ונשנית של בית משפט בנושא משפחתי • על פי כתב האישום במהלך השנה האחרונה הפר הנאשם החלטת בית משפט, השיג גבול ואף נקט באלימות כלפי שכניה של המתלוננת
אילוסטרציה | צילום: דוברות המשטרה
אילוסטרציה | צילום: דוברות המשטרה

בימים האחרונים הגישה חטיבת התביעות במשטרת ישראל כתב אישום ובקשה למעצר עד תום הליכים כנגד תושב בית שמש, המואשם בהפרה חוזרת ונשנית של צו הגנה שניתן בבית משפט בנושא משפחתי רגיש – ובעקבות כך הנאשם נותר מאחורי סורג ובריח עד החלטה אחרת.

מדוברות המשטרה (ירושלים) נמסר, כי "כתב אישום מפורט ובו מספר סעיפי אישום הוגש כנגד תושב בית שמש בשנות ה-30 לחייו בגין עבירות של הפרת צו בימ"ש שנועד להגן על אדם, הסגת גבול פלילית, הפרת הוראה חוקית ועבירות תקיפה. כתב האישום הוגש לצד בקשה למעצרו עד תום ההליכים ובתום דיון שהתקיים, נעתר ביהמ"ש והנאשם נותר מאחורי סורג ובריח עד החלטה אחרת".

מכתב האישום המפורט, אשר מבוסס על פי חומרי החקירה המשטרתית שנפתחה מעת לעת, עולה כי מחודש ספטמבר אשתקד החל הנאשם להפר חזור ושנה את החלטת בימ"ש בעניינו לעניין צו הגנה שהוצא נגדו. במספר אירועים אף נקט הנאשם אלימות כלפי שכניה של המתלוננת בעת שסייעו וגוננו עליה ועל ילדיה מפניו ומעשיו של הנאשם.

על פי הודעת המשטרה, "באחד המקרים, במהלך חודש דצמבר בשעת אחר הצהריים, הגיע הנאשם אל בית גרושתו וילדיהם תוך שניצל את כניסת אחת מבני המשפחה אל תוך הבית אז נכנס אף הוא, ניגש אל הטלפון הנייח וניתקו מהחשמל, נטל את הטלפונים הניידים שהיו מונחים בסלון הבית והחל מסתובב באין מפריע בבית וזאת בניגוד לצו ההגנה הקיים".

"לאחר שבקשותיה של המתלוננת שיעזוב את הבית לא נענו", הוסיפו במשטרה, "ניגשה המתלוננת אל בית שכנתה שהזעיקה את המשטרה ככל הנראה למורת רוחו של הנאשם שהיכה את השכנה בידה וגרם נזק לטלפון הסלולרי".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.